Danfoss LCP VLT Micro Drive (Данфосс) панелі до частотних перетворювачів

Розроблено в Данії 
Найменування моделі Опис Ціна
LCP11-132B0100 Перейти » 1 300 грн Панель без потенціометра
1 300 грнЗамовити
LCP12-132B0101 Перейти » 1 350 грн Панель з потенціометром
1 350 грнЗамовити
LCP-132B0102 Перейти » 930 грн Комплект виносного монтажу панелі
930 грнЗамовити

Панель керування для частотних перетворювачів Danfoss Micro Drive FC 51

Характеристики знімного дисплея Danfoss Da LCP

  • Легко вводиться в експлуатацію;
  • Міцний корпус, здатний витримати великі навантаження;
  • ПІ-регуляція;
  • Зниження енергоспоживання;
  • Фільтр від перешкод;
  • Можливість програмувати роботу частотника.

Використання панелі для перетворювача частоти LCP Danfoss

Панель призначена для регулювання потужності, що подається, і перетворення частот у частотних перетворювачах Danfoss MicroDrive FC5.

Дана панель дуже функціональна, вона допомагає здійснювати управління та контроль дистанційно, зроблена у двох видах з потенціометром і без потенціометра.

Після встановлення панелі на перетворювач частоти, можна проводити контроль змінних струмів вентиляторів, насосів, конвеєрних апаратів тощо.

Панель керування Danfoss LCP для частотних перетворювачів Micro Drive FC 51 купити у Києві, доставка по Україні

Панель керування LCP Danfoss гарантує зниження енергоспоживання та передбачає можливість програмувати роботу частотника. Danfoss LCP11 b LCP12 означає отримати пристрій, що досить швидко самоокупитися. Панель керування Danfoss LCP допоможе знизити витрати на електричну енергію, ПІ-регуляція, а електродвигун отримує захист від коротких замикань та працює менш галасливо. Використання гарантує легкість в експлуатації та міцність матеріалу.

Не знаєте наскільки компактний та сучасний пристрій – все зрозуміло по фото. Обладнання має перевірку ГОСТ та отримує сотні позитивних відгуків. Інструкція з експлуатації панелі для частотного перетворювача розповідає про підключення та налаштування.

Системакс – виробник, який продає обладнання безпосередньо, завод постачає клієнтам без посередників. Тому ціна завжди приємна, а якість лише висока – для виготовлення використовуються лише якісні запчастини. Потрібне спеціальне вентиляційне обладнання? Не проблема! Наш завод готовий зробити аналог, можлива заміна параметрів.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Панель для частотного перетворювача Danfoss LCP можна оформивши на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон. Купити знімну панель для частотного перетворювача LCP Danfoss на експорт - Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить з повним комплектом документів - паспорт, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш час.

 

html_block_7
×
Danfoss LCP VLT Micro Drive (Данфосс) панелі до частотних перетворювачів
Наверх