ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
10 860 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
10 860 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
ЦОЛ-1,5 (ЦОЛ 1,5) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЦОЛ-1
8 507 грн
ЦОЛ-3
22 625 грн
ЦОЛ-4,5
31 675 грн
ЦОЛ-6
49 594 грн
ЦОЛ-9
72 400 грн
ЦОЛ-12
108 238 грн
ЦОЛ-15
130 067 грн
ЦОЛ-18
152 040 грн
Каталог ЦОЛ
benefit notice

Технічні характеристики ЦОЛ-1,5

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 98%
Продуктивність 1500 м³/год
Діаметр 560 мм
Висота 1838 мм
Швидкість надходження повітря 16 - 18 м/с
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Робочий тиск 500 Па
Вага 65 кг

 

Застосування циклона ЦОЛ-1,5

Циклон ЦОЛ1,5 застосовують переважно на підприємствах з переробки зерна та помолу борошна. деревообробних підприємствах та на елеваторах. Обладнання працює на вловлювання середнього та великого питу - тирса, зерновий пилу та різні домішки, що знаходяться в повітрі після певного технологічного прицесу. Не дозволяється використовувати циклон ЦОЛ-1,5 для усунення пилу волоконного та злипаючого типу.

Стандартний варіант виготовлення циклона – без зонта правого або лівого виконання з вуглецевої або нержавіючої сталі. Як доповнення циклона ЦОЛ 1 5 до його компленту може входити спеціальнй зонт, що захистить систему від опадів, коли установка циклона проводиться на нагнітання, або уліткою розкручування відповідно при установці на розрідження.

Розшифрування маркування

 

 ЦОЛ - 1,5 
 

де

ЦОЛ - відцентровий очищувач;
1,5 - типорозмір циклона

 

Комплектація поставки

В комплект поставки ЦОЛ 1,5 входить:

  • корпус циклона (ліве та праве виконання);
  • паспорт.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • зонт вихлопної труби.

 

Повітря надходить до циклона та завдяки відцентровій силі тверді частинки відкидаються до стінок циклона й рухаються вниз до бункера. Повітря, яке очистилось виходить через затвор, а зерновий пил залишається в накопичувальному бункері.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЦОЛ-1,5

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЦОЛ-1,5 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Іноді не так легко та швидко купити циклон ЦОЛ 1,5 Київ. Виникає багато додаткових питань – які розміри моделі, чи підійдуть дані габарити – ширина циклона, довжина, висота та його діаметр у мм. Щоб у Вас не виникало даних незручностей, наші спеціалісти удосконалили подачу креслення – схема виконання. Тому на ній Ви легко можете проглянути усі значення.

Наступне, на що потрібно обов’язково звернути увагу – технічні характеристики циклона ЦОЛ 1 5. Робочий тиск, потужність та максимальна температура – дана характеристика найважливіша для циклона ЦОЛ 1.5 та зазначена на сайті нашого виробника. Тільки тут Ви знайдете не вигадані компанією відгуки, як часто роблять інші компанії аналоги. Також обов’язково зображено фото циклона ЦОЛ 1-5 та його точно перевірена вага. Що означає маркування? Розшифрування вказує на головні запчастини – циклон, номер якого вказує на його продуктивність.

Продаж циклона проводиться на сайті, виробник надає усі характеристики про кожну модель. Завод виготовляє преміальне обладнання, ціна на пристрій оптимальна, а якість найкраща. Заміна циклона ЦОЛ-1.5? Наші менеджери швидко підберуть аналог до неробочого. Зателефонуйте за одним із вказаних номерів. спеціалісти проконсультують у всіх питаннях.

Циклон типу ЦОЛ серія 1,5 Україна має призначення для зернового пилу, тобто його головне застосування як фільтр для повітря. Принцип роботи досить не складний та зрозумілий. Опис зазначений вище на сайті. Додатково у паспорт та інструкцію з експлуатації вказано підключення циклона ЦОЛ номер 1,5, його налаштування, установка та монтаж.

Циклони Україна проходять перевірку за ГОСТ на відповідність якості. Кожному обладнанню надається сертифікат та інструкція з паспортом.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх