ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС прямокутний канальний вентилятор
Інші моделі:
ВКП 300х150 Л1 ЕС
договірна
ВКП 300х150 М1 ЕС
договірна
ВКП 400х200 Л1 ЕС
договірна
ВКП 400х200 М1 ЕС
договірна
ВКП 500х250 М1 ЕС
договірна
ВКП 500х300 Л1 ЕС
договірна
ВКП 600х300 М1 ЕС
договірна
ВКП 600х350 Л3 ЕС
договірна
ВКП 600х350 М1 ЕС
договірна
Каталог ВКП ЕС

Технічні характеристики ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС

Параметр Значение
Перетин повітропроводу 500х250 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 4,1 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 3100 об/хв
Потужність 555 Вт
Продуктивність (max) 2480 м³/ч
Тиск (max) 967 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 51 дБА
Температура переміщуваного повітря -25 ...+50°С
Клас захисту IP X4
Маса 17,9 кг

 

Характеристика:

 • вентилятор канальний;
 • монтаж - прямокутні повітроводи;
 • конструкція - центробіжний (радіальний);
 • тип - приточний, витяжний;
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • електродвигун - BLAUBERG;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування вентилятора

Призначення даного обладнання можливе в різних типах приміщень – офісні та громадські приміщення, промислові виробництва та поблизу житлових будинків. Керування вентилятора проходить з використанням керівного сигналу 0-10 В. Коли змінюється керівний фактор вентилятор змінює значення швидкості обертання.

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКП 500х250Л1 ЕС

В процесі підготовки...

 

Конструкція вентилятора ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС

 • сталевий корпус
 • робоче колесо
 • електродвигун

 

Корпус вентилятора – металевий, прямокутний, з монтажними фланцями з боку входу і виходу повітря. Виконаний з оцинкованої сталі для захисту від корозії. Перетин проточної частини на вході і виході відповідає перетину стандартних повітропроводів. На корпусі розташована технологічна кришка для швидкого доступу до мотор-колеса з метою ревізії та технічного обслуговування. Живлення подається через зовнішні клеми.

Головна характеристика моделі вентилятора – наявність ес-двигуна. Це дозволяє зменшити рівень спожитої енергії на 35-50 % водночас маючи досить високу продуктивність та низький рівень шуму. Максимальна швидкість обертання вентилятора не залежить від частоти електричного струму в мережі.

Установка вентилятора має високоефективний ес-двигун з постійним струмом та зовнішнім ротором. Він обладнаний робочим колесом - загнуті назад лопатки. Для електродвигуна характерний високий рівень продуктивності, оптимальне керування на усіх діапазонах швидкості та високе значення ККД –  90 %.

 

Де і як встановлюється спіральний радіальний вентилятор ВЕНТС ВКП 500х250Л1 ЕС

Монтаж вентилятора

Монтаж проходить в розрив прямокутних повітропроводів. Для даної моделі не потрібне спеціальне кріплення за умови, коли під'єднання здійснюється безпосередньо до них.

Можна змінювати положення вентилятора, важливо при цьому враховувати напрямок потоку повітря та передбачувати доступ для обслуговування вентилятора. Для ревізії й технічного обслуговування передбачена технологічна кришка на корпусі вентилятора. З’єднання усіх елементів проходить за допомогою заклепок. Також вентилятор у своєму складі містить з’єднувальні фланці.

Регулювання швидкості

При необхідності регулювання швидкості обертання вентилятора використовують автотрансформаторний або тиристорний регулятор. Перший – забезпечує ступінчасте регулювання, а другий – плавне. Якщо встановлюється відразу кілька вентиляторів і їх швидкість потрібно регулювати одночасно – можна використовувати один регулятор, але з урахуванням того, що його номінальні потужність та сила струму не будуть нижчими аналогічних сумарних параметрів вентиляторів.

 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ВКП 500х250Л1ЕС, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) та об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 2480 м³/год - продуктивність вентилятора

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний та металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Птахівник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКП 500х250 Л1 ЕС купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Важливо розуміти, що головна відмінність моделі ВКП500х250Л1ЕС від вентилятора ВКП – наявність ес-двигуна. Про це відразу повідомляє маркування моделі – позначення ЕС вказує на наявність двигуна даного типу. Розшифрування позначення ВКП – вентилятор канальний прямокутний – відразу відома якого конструкція, монтаж та головне – призначення. Застосування досить поширене – як в технологічних, так і житлових та виробничих приміщеннях.

Установка вентилятора ВКП 500х250Л1ЕС доставляється клієнту в передбачені терміни – компанія гарантує тільки найкращі умови постачання – висока якість обладнання, приємна та тільки доступна ціна – таку дешеву вартість не знайдете у конкурентів. Завжди клієнти залишаються задоволені обслуговуванням – отримуємо все позитивні відгуки, надаємо керівництво з експлуатації.

Усі дані технічні характеристики подані на сайті: такі параметри та їх значення, як тиск, продуктивність, температура, напруга, сила струму та його частота, частота обертання, клас захисту та рівень шуму. Усі габаритні розміри – ширина, висота, діаметр, довжина – вказані на креслення. Завдяки цьому клієнту зрозумілі його справжні габарити, налаштування та підключення. Доступні професійні фото моделі. Даний опис щодо інформації, яка конструкція вентилятора ВКП 500х250 Л1ЕС – виготовлення проходить з вуглецевої сталі.

Виробник пропонує своїм клієнтам підбір необхідної моделі – менеджери готові серед широкого асортименту, де можливі різний розмір та характеристика. Щодня можна отримати професійну консультацію з різних питань – заміна на аналог неробочого, підключення для довговічної роботи, налаштування вентилятора, принцип роботи, керівництво з експлуатації. Завод використовує при виготовленні тільки якісні запчастини

Перед відправленням до споживача всі пристрої, випущені на вентиляторному заводі СИСТЕМАКС, проходять тестування на відповідність ГОСТ. Замовити вентилятори можуть покупці з України та інших країн, підприємства, організації та постачальники товарів – проводиться оперативна доставка по Україні та за кордон – Молдова, Грузія, Казахстан, Литва, Латвія – купити ВКП 500х250 Л1 ЕС. Паспорт до вентилятора ВКП 500х250 Л1ЕС, інструкція з експлуатації та усі документів – надсилається в обов’язковому порядку.

Мы ценим Ваш выбор.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх