Головна Автоматика Електроприводи

На що звернути увагу при виборі електроприводу?

Електроприводи для повітряних заслінок — один із елементів управління вентиляційною системою. Він встановлюється на валу клапана і забезпечує його закриття при відключенні електропостачання або повернення в задане положення при включенні. Функція повернення (відкриття) заслінки доступна в моделях, оснащених пружинним або конденсаторним поворотним механізмом.

Вибір потрібного товару залежить від багатьох параметрів. Коротко послідовність така:

 1. Визначаємося з типом: зі зворотною пружиною або без неї.
 2. Підбираємо задану напругу живлення.
 3. Враховуємо характеристики часу спрацьовування та крутного моменту.
 4. Підбираємо модель за площею перетину заслінки.
 5. Враховуємо напрямок повороту.
   

Залежно від місця встановлення повітроводів, можуть використовувати електропривод для повітряної заслінки у вибухозахищеному виконанні. Цей різновид необхідний на підприємствах з високим ризиком пожежної небезпеки, наприклад, у хімічній галузі.
 

Переваги сервоприводів

Сервопривід призначений для автоматичного регулювання повітряного потоку, зокрема його повного перекриття внаслідок аварійного відключення електрики. Ця опція потрібна для запобігання обмерзанню теплообмінників рідинних нагрівачів. Може застосовуватися, зокрема, для круглих каналів.

На користь застосування електроприводів свідчать:

 • просте встановлення та налаштування;
 • швидкість;
 • можливість підбору моделі за широким спектром характеристик.
   

Завдяки своїй високій надійності та широкому асортименту особливою популярністю користуються електроприводи Belimo для повітряних заслінок, які представлені в нашому каталозі. У їх числі ви знайдете вироби зі спеціальними плавкими вставками, які виконують протипожежну функцію. Відсікаючи ділянку, де сталося загоряння чи задимлення, вони цим перешкоджають поширенню пожежі. При цьому їх ціна в Україні залишається однією з найдоступніших.
 

Де купити привод повітряних заслінок в Україні?

Якщо у вас є готовий проект або діюча система повітропостачання та кондиціонування, вам достатньо назвати необхідну модель або параметри, щоб купити електропривод для керування повітряними заслінками з доставкою. Київ, Одеса, Кишинів, Москва — географія наших покупців не обмежена. Інтернет магазин Системакс гарантує своєчасне постачання товарів до країн СНД, у тому числі Росію.

Зателефонуйте за вказаними у шапці сайту телефонами або напишіть на електронну пошту, щоб отримати допомогу наших технічних консультантів, обговорити умови співпраці або замовити промислове обладнання. Наша компанія завжди прагне забезпечити оптимальний вибір комплектуючих з урахуванням вимог вашого підприємства.

Наверх