Головна Вентилятори Шахтні вентилятори

Шахтні вентилятори

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Шахтний осьовий вентилятор ВОЕ, одноступінчатий, зі знімним двигуном
0,8 ... 4,75 м³/с
400 ... 2100 Па
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Шахтні вентилятори

Шахтні вентилятори – це стаціонарне обладнання для шахт, призначене для забезпечення повноцінного повітрообміну в гірських виробках. До цієї групи також відносять вентиляторні пристрої для провітрювання горизонтально розташованих підземних тунелів і станцій метрополітену. Потужні агрегати нагнітають повітря під тиском, створюючи рух та овітряних мас і видалення відпрацьованих газів. Без примусової вентиляції неможлива повноцінна робота під землею.
 

Різновиди вентиляційного обладнання

Шахтний вентилятор розрізняють за призначенням і принципом роботи.

За принципом дії установки підрозділяються на такі основні типи:

  • Осьові. Працюють за принципом авіаційного гвинта. Лопаті надають рух повітрю і в результаті відбувається різниця тисків під обертовим колесом. Повітряний струмінь направляється вглиб шахти, а звідти піднімається відпрацьоване повітря. Так відбувається повітрообмін в гірських виробленнях.
  • Відцентрові. Рух повітряних мас відбувається за рахунок відцентрової сили, яка виникає при обертанні диска з крилоподібними лопатками. Осьові вентилятори застосовуються для нагнітання свіжого повітря, видалення з шахт відпрацьованих газів або для комбінованої вентиляції.
     

Щоб поліпшити забезпечення свіжим повітрям підземних шахт, на виході встановлюють витяжну вентиляцію. Для неї можна використовувати як осьові, так і відцентрові агрегати. Витяжка відкачує наповнене відпрацьованими газами повітря, створюючи різницю тиску, а на його місце з поверхні надходять нові повітряні маси. Це відбувається природним шляхом або за допомогою примусової вентиляції.

Також вентиляційні пристрої поділяють за способом застосування:

  • Головного провітрювання. Обслуговують всю мережу підземних шахт або їх більшу частину.
  • Допоміжні апарати. Працюють спільно з головним, посилюючи приплив повітря в усі підземні проходи. Найчастіше встановлюються на бічні відгалуження, куди складно нагнітати повітря з головного компресора. Обслуговують невелику мережу підземних вироблень.
  • Місцева вентиляція. Дозволяє провітрити окремий забій або вироблення. Це оптимальний варіант для забезпечення повноцінного повітрообміну в « сліпому » тунелі.
     

Для головного, допоміжного та місцевого провітрювання використовують одні і ті ж типи вентиляційного обладнання. Вони відрізняються один від одного тільки потужністю та габаритами.
 

Як купити хороший товар без переплати

Якщо Вам потрібно недорого купити шахтний вентилятор високої якості, зайдіть на сайт нашої компанії. У нас свій завод, ми багато років займаємося виробництвом вентиляційного обладнання для різних цілей. Вся наша продукція проходить багаторазове тестування на стендах і строгий контроль технічних експертів, тому якість пропонованих товарів відповідає стандартам ГОСТ.

Наша компанія відома не тільки на українському ринку, але й за межами країни. Вироблені нами вентилятори виділяються серед аналогів вдалим поєднанням високої якості, надійності, довговічності та доступної ціни.

Ми дбаємо про те, щоб на складах шахтні вентилятори завжди були в наявності. Тому в нашому спеціалізованому інтернет-магазині Ви без зусиль зможете придбати необхідне обладнання в необхідній кількості.

Товар Ви зможете забрати самостійно або оформити доставку. Ми відправимо шахтні вентилятори в будь-який район України або в країни ближнього закордону. Якщо проводиться експорт за кордон, то ми надамо допомогу в оформленні митних документів.

Наверх