Головна Циклони Мультициклони батарейні

Мультициклони (циклони батарейні)

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Батарейний мультициклон для очищення димових газів від твердих частинок пилу та золи.
-20...300 ºС
6 500 ... 36 000 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Батарейні циклони (мультициклони)

Батарейний мультициклон встановлюється на промислових твердопаливних котлах. Він бере участь в очищенні продуктів згоряння, що виходять з топки, золи, вугільного пилу та інших домішок, що забруднюють атмосферу. Звернувшись до СИСТЕМАКС, ви зможете купити мультициклонні промислові установки на вигідних умовах.

Особливості пристрою

Батарейний циклон (БЦ) представляє конструкцію із з'єднаних один з одним циклонних модулів. Для підвищення ефективності роботи механізму кожен із елементів розділений на три камери:

 • верхня призначена для очищеного повітря;
 • у середній збирається запилена газова суміш;
 • нижня є бункером для золи та пилових частинок.
   

Всі модулі з'єднані один з одним і поміщені в загальний корпус, що має патрубки для подачі та виведення газів.

БЦ працює за принципом пилососа:

 1. В середню камеру надходить запилений газ.
 2. Поступово під дією відцентрової сили великі частки відокремлюються та осідають у бункері.
 3. Повітряні маси після очищення піднімаються у верхній відсік.
 4. Проходячи через додаткову систему фільтрів повітря звільняється від дрібних домішок і видаляється на вулицю.
   

ЦБ, якщо порівняти їх з одиночними циклонними установками, здійснюють відцентрове обертання повітряно-газових середовищ за допомогою гвинта, встановленого в кожному з модулів. Це означає, що мультициклони, при однаковій продуктивності з циклонами, компактніші.

Батарейні циклони – оптимальний варіант для котельних установок малого та середнього розміру. Їх монтують відразу на виході з камери згоряння перед димососом.

Де можна купити за вигідною ціною

Власників котелень, сушильних установок з виробництва вугільних брикетів та інших виробництв, де з'являється велика кількість пилу, що не злипається, цікавить питання, де купити мультициклон високої якості в Україні. Ми рекомендуємо звернутися до СИСТЕМАКС.

Компанія пропонує великий асортимент товарів, що відрізняються:

 • діаметром патрубків;
 • температурою робочого середовища;
 • потужністю;
 • напругою робочої мережі та іншими робочими характеристиками.
   

SYSTEMAX працює безпосередньо з виробниками, тому в нашому магазині ви зможете вибрати якісні вироби відомих брендів за вигідними цінами.

На нашому сайті можна купити циклон батарейний у будь-якій модифікації. У нас великий вибір товарів, щоб кожен покупець міг підібрати агрегат з урахуванням особливостей роботи твердопаливного котла, сушильної установки або інших видів пристроїв. Ми пропонуємо недорогі якісні апарати з гарантією від виробника.

Ми працюємо по всій Україні, а також із клієнтами з інших країн. По Україні відправимо ваше замовлення з компаніями «Нова Пошта», «САТ», «Делівері», а іноземним покупцям допоможемо з оформленням документів для митниці.

Наверх