Головна Вентилятори Дуттєві вентилятори

Дуттєві вентилятори

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Вентилятор дуттьовий центробіжний, -30...+80°С, 32 лопатки загнутих вперед, трифазний 380 В
250 ... 175 000 м³/год
30 ... 665 Па
Вентилятор дуттьовий центробіжний, -30...+80°С, 16 лопаток загнутих назад, трифазний 380 В
4 200 ... 200 000 м³/год
1 200 ... 8 800 Па
Вентилятор гарячого дуття, -30...+400°С, 16 лопаток загнутих назад
11 050 ... 169 610 м³/год
750 ... 5 620 Па
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Вентилятор для нагнітання повітря в котел - виробництво, каталог

Промислова компанія «Системакс» реалізує в Україні та за її межами обладнання для опалювальних систем, насосні установки, двигуни, редуктори та інші агрегати. Пропонуємо недорого придбати вентилятори дуттьові, призначені для прискорення спалювання палива в печах і топках. Електроустановки застосовуються в тепловій енергетиці і на інших підприємствах важкої промисловості.

Особливості тягодуттєвих вентиляторів

Дуттєвий вентилятор –це електричний ротаційний прилад з лопатями (крильчаткою) дво- або одноступінчастого виконання. Застосовується для створення штучної тяги в опалювальних системах різного типу (піч, паровий котел, пальник). За принципом роботи пристрою практично нічим не відрізняються від звичайних відцентрових і осьових вентиляторів. Складаються з корпусу у вигляді равлика з розташованим всередині колесом і двигуна різної спритності і потужності.

В процесі експлуатації прилад подає всередину топки повітря і завдяки високому вмісту кисню горіння стає інтенсивнішим. Це забезпечує економічну витрату палива, яке перегорає повністю і віддає максимальну кількість тепла в системах, де природної тяги недостатньо.

Різновиди електроустановок

За типом виконання вентилятор дуттєвий нагнітальний (ВДН) буває відцентровим або осьовим. Обертання крильчатки здійснюється вліво або вправо. При виборі агрегату потрібно порівнювати кожну характеристику і звертати увагу на принцип роботи пристрою. Тягодуттєва машина нагнітає повітря в котел (піч, пальник), а димосос витягує відпрацьовані гази і продукти горіння палива.

В асортименті нашого магазину є обладнання будь-якого типу:

  • димосос Д з лопатями, спрямованими вперед, для всмоктування диму при відсутності можливості природного вентилювання;
  • промисловий димосос ДН з розташуванням лопатей в зворотну сторону, зносостійкий в забруднених середовищах;
  • односторонній агрегат (маркування ВМ, ВД, ВВСМ) і двоступенева пристрій ВДН, що забезпечує двостороннє всмоктування повітря.

У маркуванні електроустановок міститься вся необхідна інформація. Тягодуттєві машини комплектуються електродвигунами асинхронного типу з номінальною потужністю від 3 до 400 кВт і вище. Можуть мати кілька схем конструктивного виконання в залежності від числа обертів крильчатки та градусної міри розвороту.

Пристрої розрізняються параметрами потужності та діаметром, що дозволяє купити дуттєвий вентилятор для різних паливних агрегатів. Консультанти нашого магазину допоможуть вибрати модель, що відповідає робочим параметрам опалювального обладнання на вашому підприємстві.

Сфера використанняя

Найбільша ефективність функціонування тягодутьевих машин досягається в парі з димосмоками. Один пристрій забезпечує примусову подачу повітря до топки котла або печі, а друге відповідає за всмоктування продуктів горіння.

При виборі дуттєвого вентилятора потрібно враховувати продуктивність та створюваний тиск. Останній показник визначається опором повітря, яке машина долає при нагнітанні. На нашому сайті можна підібрати моделі різної продуктивності для забезпечення інтенсивного горіння палива, відведення пило- та газодимових складів, кондиціонування та вентилювання:

  • на невеликих виробництвах;
  • металургійних заводах;
  • сталеливарних підприємствах;
  • теплоелектростанціях и т.д.

Використання потужних машин примусовою тягою збільшує ККД котельної установки, промислового комплексу нагрівання води і пара, топкового агрегату. Ми пропонуємо приємну ціну на індустріальні дуттьові вентилятори. Придбати пристрій зможе кожне підприємство. Щоб оформити замовлення з доставкою, залиште замовлення на сайті інтернет-магазину, і ми передзвонимо для уточнення деталей.

Наверх