ОКФ повітроохолоджувачі фреонові водяні

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Перетин проточної частини Кількість рядів труб Ціна
ОКФ 400x200-3 Перейти » договірна 400x200 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 500x250-3 Перейти » договірна 500x250 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 500x300-3 Перейти » договірна 500x300 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 600x300-3 Перейти » договірна 600x300 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 600x350-3 Перейти » договірна 600x350 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 700x400-3 Перейти » договірна 700x400 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 800x500-3 Перейти » договірна 800x500 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 900x500-3 Перейти » договірна 900x500 мм 3 шт
договірнаЗамовити
ОКФ 1000x500-3 Перейти » договірна 1000x500 мм 3 шт
договірнаЗамовити

Характеристики повітроохолоджувача прямокутного ОКФ

Загальні дані

  • повітроохолоджувачі фреонові з прямим випарним охолодженням;
  • матеріал виконання корпусу – оцинкована сталь;
  • поверхня теплообмінника – з алюмінієвих пластин;
  • колектори виконані із мідних труб;
  • повітроохолоджувач оснащений краплеуловлювачем та дренажним піддоном.

Призначення водяного охолоджувача ОКФ

Повітроохолоджувач фреоновий призначений для охолодження повітря в системах вентиляції та кондиціонування прямокутного перерізу, а також можуть використовуватися як охолоджувач у припливних та припливно-витяжних системах.

Корпус нагрівача виготовлений з оцинкованої сталі, поверхня теплообмінника з алюмінієвих пластин, колектори виготовлені з мідних трубок. З повітроводом водоохолоджувачі з'єднані за допомогою фланця і встановлюються лише у горизонтальному положенні.

Водяний охолоджувач обладнаний краплеуловлювачем з поліпропілену, який запобігає попаданню в канал крапель конденсату, для відведення конденсату використовується сифон. Для більш безпечної та правильної роботи охолоджувача повітря рекомендується застосовувати систему автоматики.

Повітроохолоджувач прямокутний ОКФ купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Водяний охолоджувач ОКФ застосовується в системах кондиціювання та вентиляції. Важливе призначення використання – охолодження повітря у системах вентиляції. Характеристика та маркування: позначення маркування ОКФ характерна певна розшифровка, що характеризує його використання та принцип роботи. Розшифровка маркування: ОКФ – охолоджувач канальний фреоновий. Модель має певні технічні характеристики, параметри та характерні для них значення. За цими параметрами і потрібно вибирати необхідну модель: переріз проточної частини, кількість рядів труб, вага.

Виготовлення здійснює завод ВЕНТС України. У виробництві використовують лише якісні запчастини. Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника. Тому, якщо у Вас виникла потреба купити водяний охолоджувач, дзвоніть нам за тел. +38 (044) 383-27-33, або оформлюйте замовлення онлайн на нашому сайті systemax.ua, або пишіть на електронну пошту [email protected] Замовлення буде прийнято та оброблено відразу ж. А якщо знадобиться консультація у підборі водяного охолоджувача ОКФ – з радістю допоможемо!

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Охолоджувач повітря ОКФ можна оформивши замовлення на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон - купити ОКФ на експорт - Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить із повним комплектом документів - паспорт, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_3
×
ОКФ повітроохолоджувачі фреонові водяні
Наверх