Головна Вентилятори Канальні вентилятори прямокутні

Прямокутні канальні вентилятори

ВЕНТС (VENTS) (Україна)
Вентилятор відцентровий, однофазний (220 В) і трифазний (380 В), сталевий оцинкований корпус
1 440 ... 9 540 м³/год
250 ... 1 050 Па
Вентилятор відцентровий, однофазний (220 В) і трифазний (380 В), сталевий оцинкований корпус
930 ... 15 000 м³/год
545 ... 1 050 Па
Вентилятор відцентровий з ес-двигуном, сталевий оцинкований корпус
565 ... 11 190 м³/год
613 ... 1 524 Па
Повний каталог VENTS

Вентилятори канальні прямокутні

Вентилятори канальні прямокутні – це обладнання забезпечує витяжку відпрацьованого повітря або приплив свіжого потоку в комерційних, промислових приміщеннях. Вони призначені для установки в повітропровід тільки прямокутного перерізу, характеризуються безшумністю, можливістю організувати відтік і приплив повітря, що неможливо реалізувати при використанні настінних моделей.

Конструктивні особливості

Вентилятор має прямокутний корпус, виготовлений з оцинкованої сталі, всередині розташовані елементи:

 • електричний двигун;
 • робоче колесо з лопатями;
 • термозахист.
   

Залежно від галузі використання, корпус може бути звичайним металевим або шумозахищенним. Останній складається з двох оцинкованих поверхонь, між якими знаходиться шумопоглинаючий матеріал. Незалежно від конструкції, для експлуатаційного обслуговування та очищення, на корпусі є дверцята для доступу до внутрішніх механізмів.

Вентилятор канальний прямокутний оснащується двигунами типу:

 • асинхронними;
 • постійного струму.

Лопаті відрізняються за формою, вони можуть бути загнуті вперед (у вентиляторів середнього тиску) або назад (у вентиляторів високого тиску). В якості захисту від перегріву використовуються термоконтакти або термістори. Вентилятори прямокутного перетину відрізняються міцністю та довговічністю, вони здатні працювати постійно, виконуючи припливно-витяжну циркуляцію.
 

Особливості експлуатації

Сьогодні доступні канальні вентилятори для прямокутних повітропроводів потужністю від 100 до 12 000 куб.м / год, з урахуванням цього можна вибрати обладнання для приміщень різної площі комерційного та промислового призначення.

Прямокутні агрегати можна використовувати спільно з вугільними фільтрами, що очищають відпрацьовані гази або калориферами.

Монтаж обладнання виконується за стандартами, затвердженими для вентиляційних систем.
 

Переваги канальних вентиляторів прямокутного типу

 • Компактні розміри.
 • Низький рівень шуму при роботі.
 • Точне балансування робочого колеса, що дозволяє знизити рівень вібрації та шуму.
 • Ефективність вентиляції.
 • Довговічність та надійність.
 • Економія місця при монтажі, прокладку системи часто виконують за підвісною стелею.
 • Широка сфера використання – наявність вентиляторів різної потужності дозволяє облаштовувати канальну вентиляцію в кафе, ресторанах, торгових центрах, промислових будівлях.
   

У каталозі нашого магазину представлений широкий асортимент вентиляторів канальних прямокутного перетину, розроблених компанією ВЕНТС.

На сайті також представлений широкий асортимент: припливних, витяжних вентиляторів відцентрового та змішаного типу круглого перетину за доступною ціною, призначених для установки в побутових, промислових приміщеннях. Тут можна ознайомитися з описом, характеристиками моделей, оформити доставку товару в кожен населений пункт.

Наверх