ВЕНТС ФБ (VENTS FB) фільтри касетні круглі

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Діаметр Вага Ціна
ФБ 100 Перейти » договірна 100 мм 1,4 кг
договірнаЗамовити
ФБ 125 Перейти » договірна 125 мм 1,7 кг
договірнаЗамовити
ФБ 150 Перейти » договірна 150 мм 2,5 кг
договірнаЗамовити
ФБ 200 Перейти » договірна 200 мм 3,1 кг
договірнаЗамовити
ФБ 250 Перейти » договірна 250 мм 4,5 кг
договірнаЗамовити
ФБ 315 Перейти » договірна 315 мм 6,7 кг
договірнаЗамовити

Характеристика фільтра касетного круглого ВЕНТС ФБ (VENTS FB)

Загальні дані

  • фільтр касетний круглий;
  • матеріал виконання - оцинкована сталь.
  • бокс фільтра забезпечений сполучними фланцями та ущільнювачем;
  • кришка фільтра оснащена замками важеля
  • елемент фільтрації виготовлений із нетканого синтетичного матеріалу;
  • клас фільтрації G4;
  • виробник - завод VENTS;
  • гарантія 2 года.

Призначення касетного фільтра ФБ

Застосовується фільтр ВЕНТС ФБ для очищення проточного та витяжного повітря в системах кондиціювання та вентиляції. Фільтр призначений для захисту теплообмінників, повітроводів, приладів автоматики та іншого вентиляційного обладнання від пилу. Конструкція фільтра VENTS FB дозволяє закріпити його у будь-якому положенні за допомогою хомутів. При складанні конструкції необхідно враховувати простір з доступу до фільтра, для чищення або заміни елемента.

 

Фільтр касетний круглий ВЕНТС ФБ купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Фільтр касетний круглий VENTS FB в системах вентиляції та кондиціювання круглого перерізу. Важливе призначення - захист вентиляційного обладнання від пилу. Фільтр ФБ є фільтром із плоским фільтруючим елементом класу G4. Модель має певні технічні характеристики, параметри та характерні для них значення. За даними параметрами і потрібно вибирати потрібну модель: розмір, діаметр фланця, вага. Модель має характерні для неї приєднувальні та габаритні розміри, габарити – ширина, довжина, діаметр, висота – розміри обладнання.

Виготовлення проводить завод ВЕНТС. У виробництві використовують лише якісні запчастини, провадиться заміна деталей, що відповідають ГОСТ. Гарантія на пристрій становить 2 роки. Посібник з експлуатації вказує на правильне налаштування, підключення, монтаж.

Продаж на комплектуючі виробник проводить не тільки на території України, більша частина йде на експорт - Казахстан, Туркменістан, Грузія, Молдова. Купити фільтр касетний круглий ВЕНТС ФБ можна як на сайті компанії, так і в телефонному режимі. Клієнт завжди отримає найкраще обладнання: висока якість, низька ціна та лише швидка доставка. У комплекті завжди постачається паспорт на фільтр та інструкція з експлуатації.

Купити фільтр VENTS FB в Україні в роздріб та гуртом можна безпосередньо із заводу-виробника (без посередників). Коли потрібна консультація – звертайтесь, менеджери завжди готові відповісти на всі запитання – купити київ / Україна.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

>html_block_3
×
ВЕНТС ФБ (VENTS FB) фільтри касетні круглі
Наверх