Клапани повітряні вентиляційні

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Уніфікований повітрозабірний клапан УВК для систем вентиляції
200х200 ... 2400х1400 мм
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Промислові повітряні клапани для повітропроводів

Клапан повітряної вентиляції може частково або повністю перекрити повітряно-газовий потік у повітроводі. Пристрій використовується як у примусових системах вентиляції, де повітря переміщується під напором, створюваним вентилятором, так і в каналах з природною циркуляцією повітря.

Пристрій

Незалежно від технічних характеристик, всі повітряні клапани мають схожу будову:

  • Корпус. Може мати круглу чи квадратну форму. Виготовляється з оцинкованої сталі або алюмінієвих сплавів, рідше зустрічаються пластикові. Конфігурація вибирається з урахуванням того, на який повітропровід встановлюється допоміжне обладнання – круглий або прямокутний.
  • Лопатки. Закріплені на валу корпуса.
  • Привід. З його допомогою повертається вал, і лопатки змінюють своє положення. Сервопривід може бути ручним чи електричним. Повітряний клапан з електроприводом дозволяє створити автоматичне регулювання повітряного потоку.
     

Різновиди клапанів

Клапан вентиляційної заслінки виробляється кількох видів, які мають свої модифікаційні особливості:

  • Зворотний (витяжний). Витяжний клапан встановлюється, коли необхідне видалення відпрацьованого повітря. Наявність пружини перешкоджає зворотному руху повітряного потоку. Витяжка працює тільки в одному напрямку: при зворотному русі повітря клапан автоматично закривається, забезпечуючи герметичне перекриття повітропроводу.
  • Припливний. Припливний клапан забезпечує подачу повітря з вулиці до приміщень або до спеціалізованих установок (сушильні камери, котли). Завдання пристрою – не допустити вихід повітряно-газового середовища назовні.
  • Уніфікований. Залежно від характеру монтажу може виконувати функцію витяжки або припливного пристрою.
     

Як отримати якісні клапани

Якщо вам потрібно купити клапан повітряної вентиляції і при цьому отримати якісний виріб, рекомендується відвідати наш інтернет-магазин СИСТЕМАКС. Компанія має власний завод з виробництва вентиляторів та допоміжного обладнання, тому ціни на продукцію завжди доступні. На всі пропоновані товари ми даємо гарантію 2 роки.

Забезпечуємо зручні умови оплати та швидку доставку транспортною компанією до будь-якого населеного пункту України, а також за кордон. У Києві ви можете забрати покупку самостійно у центрі видачі або замовити кур'єрську доставку по місту.

Наверх