Промислові повітряні клапани для повітропроводів

Клапан повітряної вентиляції може частково або повністю перекрити повітряно-газовий потік у повітроводі. Пристрій використовується як у примусових системах вентиляції, де повітря переміщується під напором, створюваним вентилятором, так і в каналах з природною циркуляцією повітря.

Пристрій

Незалежно від технічних характеристик, всі повітряні клапани мають схожу будову:

  • Корпус. Може мати круглу чи квадратну форму. Виготовляється з оцинкованої сталі або алюмінієвих сплавів, рідше зустрічаються пластикові. Конфігурація вибирається з урахуванням того, на який повітропровід встановлюється допоміжне обладнання – круглий або прямокутний.
  • Лопатки. Закріплені на валу корпуса.
  • Привід. З його допомогою повертається вал, і лопатки змінюють своє положення. Сервопривід може бути ручним чи електричним. Повітряний клапан з електроприводом дозволяє створити автоматичне регулювання повітряного потоку.
     

Різновиди клапанів

Клапан вентиляційної заслінки виробляється кількох видів, які мають свої модифікаційні особливості:

  • Зворотний (витяжний). Витяжний клапан встановлюється, коли необхідне видалення відпрацьованого повітря. Наявність пружини перешкоджає зворотному руху повітряного потоку. Витяжка працює тільки в одному напрямку: при зворотному русі повітря клапан автоматично закривається, забезпечуючи герметичне перекриття повітропроводу.
  • Припливний. Припливний клапан забезпечує подачу повітря з вулиці до приміщень або до спеціалізованих установок (сушильні камери, котли). Завдання пристрою – не допустити вихід повітряно-газового середовища назовні.
  • Уніфікований. Залежно від характеру монтажу може виконувати функцію витяжки або припливного пристрою.
     

Як отримати якісні клапани

Якщо вам потрібно купити клапан повітряної вентиляції і при цьому отримати якісний виріб, рекомендується відвідати наш інтернет-магазин СИСТЕМАКС. Компанія має власний завод з виробництва вентиляторів та допоміжного обладнання, тому ціни на продукцію завжди доступні. На всі пропоновані товари ми даємо гарантію 2 роки.

Забезпечуємо зручні умови оплати та швидку доставку транспортною компанією до будь-якого населеного пункту України, а також за кордон. У Києві ви можете забрати покупку самостійно у центрі видачі або замовити кур'єрську доставку по місту.

Наверх