Головна Автоматика Регулятори швидкості вентилятора

Де купити тиристорний регулятор швидкості в Україні?

Що таке регулятор швидкості вентилятора

Вентилятор є частиною системи повітропостачання та призначений для організації подачі або витяжки повітря. Регулятор обертів вентилятора дозволяє збільшувати або зменшувати тиск у повітроводі, і тим самим керувати процесом повітрообміну залежно від умов у приміщенні.

Асортиментний ряд обладнання включає вироби промислового, комерційного та побутового призначення. Вони відрізняються:

 • напругою живлення;
 • типом перетворювача (трансформатор, тиристор, симистор, тепловий датчик);
 • зовнішнім виглядом;
 • спосіб підключення
 • спосібом управління (механічний, сенсорний).
   

Щоб правильно підібрати контролер швидкості вентиляторів, проконсультуйтеся зі спеціалістами або запитайте наших технічних консультантів.
 

Навіщо купувати регулятор швидкості обертів вентилятора?

Чи вентилятор може працювати без регулювання? Звісно так. При цьому ви отримуватимете постійний, завжди однаковий повітряний потік.

Однофазний тиристорний регулятор швидкості, що монтується на стіні в зручному та легкодоступному місці, дозволить вам виконувати увімкнення та вимкнення повітронагнітача, а також плавно регулювати швидкість обертання лопатей. Цим ви досягаєте кількох цілей:

 • зручність користування;
 • оптимізація витрати електроенергії;
 • продовження терміну служби електродвигунів;
 • зниження шуму від вентиляції.
   

Один регулятор вентилятора може керувати кількома двигунами, за умови, що їх сумарна потужність не перевищує порогового значення сили струму.
 

Де купити регулятор швидкості вентилятора?

Впевнені, що потрібна вам модель вже лежить на віртуальних полицях інтернет-магазину, а якщо ні, ми негайно доставимо її на вашу вимогу.

Частотний регулятор швидкості вентилятора, як і інші різновиди автоматики промислового та напівпромислового призначення, Ви можете придбати в компанії Системакс: будь-яку кількість товару за передоплатою, за безготівковим розрахунком або за договором постачання з обумовленими умовами платежу.

У нас є найпопулярніші та найнадійніші моделі від українського бренду Vents, виробника з багаторічною історією, найширшим асортиментом та перевіреною якістю.

 

Часті питання про регулятор обертів вентилятора

Що таке температурний регулятор швидкості вентилятора?

Цей різновид відрізняється наявністю попередньо встановленого термодатчика, який дозволяє автоматизувати увімкнення та вимкнення при досягненні певної температури. Використовується в кулерах комп'ютерів та інших аналогічних пристроях з напругою живлення 12В.
 

Чим відрізняється трансформаторний канальний вентилятор із регулюванням обертів від симісторного регулятора швидкості вентилятора?

У першому випадку керування швидкості обертання лопатей здійснюється східчасто. Перемикач задіює різні частини обмотки трансформатора, знижуючи або підвищуючи напругу, змінюючи продуктивність усієї системи. Трьохфазний апарат може використовуватися в промислових системах напругою 380В.

У напівпровідникових моделях зміна напруги відбувається плавно. Симісторні та тиристорні перемикачі розраховані на мережу 220В, зручні для обслуговування домашніх та офісних вентиляційних систем та кондиціонерів.
 

Скільки коштує регулятор швидкості вентилятора?

Ціна виробів залежить від конкретних параметрів. Регулятор обертів побутового вентилятора відрізняється від багатоканального промислового обладнання, тому їхня вартість буде різною.

Зателефонуйте до служби підтримки нашого сайту, щоб дізнатися вартість та наявність обладнання, що підходить під ваші завдання. Ми підберемо необхідний вид під ваші потреби.
 

До яких міст доставляється регулятор швидкості?

Географія поставок наших товарів включає всю Україну: від Харкова та Сум на сході та півночі, до Львова та Чернівців на заході країни; включаючи Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв та Херсон. Перевезення здійснюють логістичні компанії на ваш вибір. Працюємо і на експорт, зокрема до країн СНД.

У Києві існує кур'єрська доставка та можливість самовивезення.

 

Наверх