Головна Циклони Шлюзові затвори для циклонів

Шлюзові затвори для циклонів

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Шлюзовий живильник для вивантаження і подачі матеріалів.
-20...200 ºС
4 ... 218 м³/год
Шлюзовий затвор для вивантаження і подачі матеріалів.
-20...200 ºС
4 ... 218 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Шлюзові затвори та живильники для циклонів

Циклонні установки для очищення повітря від пилу є дуже ефективними. Але при переповненому бункері або пилоприймачі вони не можуть продуктивно функціонувати: потрібно очистити ємність. Шлюзовий затвор для циклону дозволить уникнути вимушеної зупинки обладнання і ручного очищення бункера від пилу.

Затвор або живильник

Деякі магазини не роблять різниці між шлюзовим затвором та шлюзовим живильником, але різниця між ними є, а саме – у розташуванні та формі ротора. Ця особливість впливає на призначення пристрою:

  • Шлюзовий затвор застосовується у пневматичних системах транспортування сипучихх матеріалів. Використовується як розвантажувач або для завантаження. Використання ШЗ дозволяє переміщати з бункера або циклону речовини, що знаходяться під тиском. Пристрій працює як дозувальник для переміщення пилу або різних сумішей.
  • Шлюзовий живильник. Установка застосовується для вивантаження з пилоприймача пилу від очищення сумішей харчового та нехарчового призначення.
     

Шлюзові пристрої (ШУ) працюють як своєрідний фільтр, дозовано видаляючи пилові скупчення або забезпечуючи розвантаження та навантаження сипких продуктів.

Вигідна покупка в SYSTEMAX

Якщо вам потрібно недорого купити шлюзовий затвор для циклонів від відомих брендів, зверніться до СИСТЕМАКС. Наша компанія співпрацює з провідними виробниками шлюзових затворів, циклонів, а також іншого обладнання для пневмотранспорту та очищення повітря від пилу.

Ціна на шлюзовий затвор для циклону у нашому інтернет-магазині найдоступніша. Ви отримуєте високоякісне обладнання від виробника.

На нашому сайті можна замовити доставку. Ми відправимо вашу покупку до будь-якого міста України. Мешканці Києва можуть забрати своє замовлення самостійно або скористатися послугами нашої техніки для перевезень.

Наверх