ЗІЛ пиловловлювальний агрегат для очищення повітря

Зроблено в Україні 
Вентилятор Електродвигун Потужність Частота Продуктивність Тиск Маса Ціна
ЗІЛ-900М Перейти » 37 545 грн АИР80А2 1.5 кВт 3000 об/хв 720 м³/год 1100 Па 110 кг
43 049 грнЗамовити
АИР80В2 2.2 кВт 3000 об/хв 900 м³/год 1200 Па 110 кг
43 852 грнЗамовити
ЗІЛ-1600 Перейти » 47 470 грн АИР80В2 2.2 кВт 3000 об/хв 1520 м³/год 1200 Па 160 кг
53 777 грнЗамовити

Огляд пилевловлюючого агрегата ЗІЛ

Загальні дані:

  • Призначення - уловлювання пилу і мікрочастинок
  • Ефективність - 99%
  • Продуктивність - 720 ... 1520 м³/год
  • Частота обертання - 3000 об/хв
  • Внутрішній діаметр - 523 мм
  • Допустима концентрація пилу в повітрі - 100-350 мг/м³
  • Напруга - 380 В
  • Робоча температура - -40 ... +40 ºС
  • Кількість ступенів очищення - 2 ступені (перший ступінь очищення - циклон, другий ступінь - тканинний рукавний фільтр)
  • Матеріал виготовлення - вуглецева сталь

Застосування пилевловлюючого агрегата ЗІЛ

Пиловловлюючий агрегат ЗІЛ застосовують для вловлювання пилу, великих і дрібних частинок металевої стружки та інших відходів з робочої зони, що утворюється при обробці металевих виробів на заточувальних, шліфувальних, металорізальних, полірувальних та інших верстатах. Важливо, щоб в очищуваному повітрі не містились волокнисті матеріали та липкі речовини, вміст пилу не перевищував норму, дотримання вибухобезпечності.

Пристрій очищує повітря у два етапи. Перший - очищення через сухий циклони, де проводиться закручування повітря, при якому осідають великі частки пилу. Другий етап – повітря проходить через тканевий рукавний фільтр. Після проходження даних етапів повітря повністю очищується.

Пилевловлювач ЗІЛ проводить рух повітря завдяки лопатевому вентилятору, в якому лопаті закриті спеціальними ґратами. Забезпечує роботу загальнопромисловий трифазний асинхронний електродвигун АИР80В2.

 

Модификації пилевловлюючих агрегатів ЗІЛ та їх технічні характеристики 

Циклон Продуктивність Споживана потужність Висота Вага
м³/ч кВт мм кг
ЗІЛ-900М 450 1,5 1 700 110
ЗІЛ-900М 720 2,2 1 700 110
ЗІЛ-1600М 1 520 2,2 2 100 150
 

Конструктивні складові та особливості роботи пилевловлюючого агрегата ЗІЛ (запчастини)

В процесі підготовки ...

 

Креслення габаритних та приєднувальних розмірів пилевловлюючого агрегата ЗІЛ

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЗІЛ купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що це таке пилевловлюючий агрегат марка ЗІЛ та яка його характеристика? Даний пристрій являє собою в якоюсь мірою пилосос, що працює як фільтр для повітря. Область застосування даного обладнання досить широке, про це говорить його позначення – очищення повітря при певних технологічних процесах. Розробка комплектації складає сам циклон, двигун, вентилятор та бункер для збирання пилу.

Огляд усіх його особливостей підключення, технічні параметри та схема виконання зазначені на сайті у компанії. Зміст налаштування до мережі дуже важливий, необхідна напруга значенням 380 В. Усі розміри, габаритні та приєднувальні, вказані на креслення. Зазначенні усі габарити – довжина, ширина, висота та діаметр циклона. Дані технічні характеристики – продуктивність, температура максимальна та мінімальна, кількість обертів, частота та вага обладнання, його потужність та тиск, обороти агрегата, об’єм. Маркування та його розшифрування не несе в собі важливої інформації.

Пиловловлювальні агрегати ЗІЛ рециркуляційні, завод СИСТЕМАКС вробляє з найкращою якість – два роки гарантії. Аналоги компанії, які так само надають тільки справжні відгуки та публікують професійні фото Ви не знайдете. Вентиляційний пилевльовлюючий агрегат має спеціальний паспорт, інструкція з експлуатації. В таких документах міститься інформація про принцип роботи, даний опис як встановити, та в чому полягає установка, її особливості, який монтаж.

Пиловловлювальний агрегат ЗІЛ вентиляційний яка вартість та де придбати новий? Скільки коштує – перше питання, що виникає. Купити Київ пиловловлювальний агрегат ЗІЛ можна оформивши замовлення на сайті. Також за потреби та при виникненні додаткових питань подзвоніть нашим менеджерам – вони підберуть необхідну модель, або підкажуть який аналог, коли потрібна заміна циклона. Пиловловлювальний агрегат ЗІЛ ЗЕД – виробник проводить експорт у такі країни, як Литва, Молдова, Білорусь, Казахстан.

Пиловловлювальний агрегат ЗІЛ амортизаційна група найчастіше використовують для деревообробки. Дане обладнання перевіряють на якість за положеннями ГОСТ та надають сертифікат, інструкцію з експлуатації та пасторт.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
×
ЗІЛ пиловловлювальний агрегат для очищення повітря
Наверх