Головна Електродвигуни Високовольтні електродвигуни

Високовольтні електродвигуни

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Напруга 6 000 та 10 000 В
200 ... 1 000 кВт
500 ... 1 500 об/хв
Напруга 6 000 та 10 000 В
160 ... 800 кВт
500 ... 1 500 об/хв
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Високовольтні електродвигуни

Високовольтні електродвигуни – це мотори синхронного й асинхронного типу, що працюють від мережі змінного струму з номінальною напругою 3000 В і вище. Електричний трифазний двигун відрізняється підвищеною потужністю (250 кВ і більше). Цей тип моторів показує високий ККД, простий в експлуатації та відрізняється високою екологічністю. Такі характеристики роблять електродвигуни більш привабливими в порівнянні з моторами, що працюють на різних видах пального.
 

Синхронний або асинхронний двигун

Найбільшу популярність отримали високовольтні асинхронні електродвигуни. У порівнянні з синхронними, вони більш універсальні та їх можна використовувати в різних сферах:

 • видобуток гірських порід;
 • металургія;
 • сільске господарство;
 • хімічна промисловість;
 • потужні підйомні агрегати;
 • промислові насоси для перекачки трубопроводом газу, нафти та інших середовищ.
   

В асинхронному двигуні при подачі змінного струму частота обертання ротора збігається з частотністю поля на обмотці статора. Випускається 2 варіанти електричних двигунів: з фазним і короткозамкненим ротором.

Кількість фаз залежить від характеру обмотки статора. З неї напруга подається на робочий сектор і розподіляється по колу ротора відповідно до сектора схеми, а з'єднується пристрій за допомогою зірки або трикутника. За характером обмотки виділяють трифазні і багатофазні силові вузли.

Майже 90% потужних промислових агрегатів оснащені асинхронними двигунами. Області застосування синхронних двигунів дещо обмежені. Це вид електродвигуна встановлюють, коли потрібно забезпечити постійне обертання приводу з частотою обертів 500-1000 за хвилину. Перевага синхронного вузла в тому, що він володіє великим ККД і оснащений опцією регулювання реактивного струму.
 

Переваги високовольтних двигунів

Синхронний і асинхронний високовольтний електродвигун застосовують в різних сферах діяльності. Його установка забезпечує ряд переваг:

 • невисокий рівень шуму;
 • стабільна безперервна работа;
 • висока надійність;
 • довгий термін служби без капремонту;
 • екологічність;
 • відносно низькі витрати на обслуговування.
   

Асинхронну серію високовольтних електродвигунів, завдяки поєднанню надійності та економічності, можна монтувати навіть на морських платформах з видобутку нафти.

Недоліків у моторів, що мають просту конструкцію без рухомих електричних контактів, практично немає. Важливо пам'ятати, що в момент пуску підвищується потреба в пусковому струмі і створюється короткочасне навантаження на мережу. Це потрібно враховувати при розрахунку мережевої потужності.

Більш вимогливі до пускового току синхронні механізми. Після запуску енергоспоживання відразу знижується. Далі для безперебійної роботи обладнання потрібно тільки забезпечити температурний режим відповідно до технічних параметрів (вказані в паспорті двигуна) і стежити, щоб у приміщенні не було вибухонебезпечних газів або хімічно активних елементів.
 

Де вигідніше купувати

Високовольтні двигуни вигідно купити можна безпосередньо у виробника. Наша компанія займається випуском високовольтних електродвигунів вже багато років. Вся наша продукція проходить багаторазове тестування і відповідає стандартам ГОСТ. Це дозволяє нам пропонувати споживачам двигуни високої якості за лояльними цінами.

Наверх