ВЕНТС РНС (VENTS RNS) симісторні регулятори потужності

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Потужність Напруга Сила струму Вага Ціна
РНС-16 Перейти » договірна 16 кВт 220 В 25 А 1,2 кг
договірнаЗамовити
РНС-25 Перейти » договірна 25-75 кВт 220 В 40-120 А 1,2 кг
договірнаЗамовити

Характеристики симісторного регулятора потужності VENTS РНС

Загальні дані

  • Регулятор потужності симісторний для електронагрівачів;
  • корпус виготовлений із негорючого термопластика;
  • призначений для електричних нагрівачів із струмом навантаження до 120 А;
  • робоча напруга  220 В та 380 В;
  • температура нагрівання від 0 до +40 °C;
  • регулятор керується одним або трьома ступенями нагрівання сигналом 0-10 В;
  • захист від перевантажень, автоматичне ТК50 та ручне перезавантаження ТК90;
  • виробник - VENTS (Україна).

Застосування регулятора потужності РНЗ

Застосовується в системах вентиляції та кондиціювання для регулювання потужності електронагрівачів зі струмом до 120 А.

Симисторний регулятор потужності встановлюється всередині приміщення у вертикальному положенні, при встановленні необхідно враховувати вільну рециркуляцію для охолодження внутрішніх ланцюгів. Ланцюг регулятора швидкості має захист від перевантаження у вигляді плавкого запобіжника.

Канальний датчик температури регулятора потужності необхідно встановлювати за нагрівачем у напрямку руху повітря на відстані 50 см від нагрівача.

Симісторний регулятор потужності VENTS РНС купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Регулятор потужності для електронагрівачів ВЕНТС РНС Київ - застосовується в системах вентиляції та кондиціювання, застосування якого забезпечує регулювання потужності електронагрівачів. Купити РНС означає отримати пристрій, який досить швидко самоокупиться.

Технічні характеристики симісторного регулятора потужності РНС: ціна, ширина та довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, вага та струм, креслення, де вказані розміри та габарити - характеристика та значення всіх параметрів регуляторів потужності ВЕНТС РНС є на сайті компанії systemax. ua для швидкого ознайомлення. Не знаєте наскільки компактний та сучасний пристрій – все зрозуміло по фото.

Виготовлення проводить завод ВЕНТС. У виробництві використовують лише якісні запчастини, провадиться заміна деталей, що відповідають ГОСТ. Гарантія на пристрій складає 2 роки. Посібник з експлуатації вказує на правильне налаштування, підключення, монтаж. Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, строками постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Купити симісторний регулятор потужності VENTS RNS можна оформивши на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон - купити регулятор потужності для електронагрівачів на експорт - Польща, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить з повним комплектом документів – паспорт на регулятор потужності ВЕНТС РНЗ, посібник з експлуатації.

 

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС РНС (VENTS RNS) симісторні регулятори потужності
Наверх