Головна Вентилятори

Промислові вентилятори купити в Києві - каталог вентиляторів промислових

Загальні відомості

Промислові вентилятори призначені для вентиляції виробничих цехів і майстерень, складських приміщень, торгово-розважальних комплексів. І взагалі, вони застосовуються у всіх сферах виробничої діяльності людини:

  • важке металургійне і гірничо-збагачувальне виробництво;
  • легке текстильне і паперове виробництво;
  • деревообробні підприємства, де достатньо складний і енергоємкий процес виробництва виробів із дерева;
  • більшість інших галузей промисловості, де технологічно необхідне примусове переміщення газо-повітряного середовища.

Даний тип вентиляторів здатний переміщувати пароповітряний потік у найбільш вигідному для клієнта способі, будь то переміщення газо-повітряної суміші по трубопроводам, або ж переміщення повітря безпосередньо в зоні роботи людини.

Варіанти використання:

  • в першу чергу, як витяжка – витяжний вентилятор;
  • як приток – приточний вентилятор;
  • або почергово (витяжка/приток) – реверсивний вентилятор.

Основною відмінністю промислових вентиляторів від побутових являються параметри, які вони здатні видавати. Промислова витяжка здатна створювати потік повітря з продуктивністю від скромних 500 м³/год до колосальних 500 000 м³/год. У зв'язку з широким діапазоном продуктивності дані промислові вентилятори можуть створювати також напір з великою різницею, від досить звичного показника 1000 Па для вентилятора низького тиску до небезпечного для людини напору у розмірі 20 000 Па.

Класифікація по тиску: вентилятори низького тиску, середнього тиску і високого тиску.
 

Категорії вентиляторів

Основна категорія промислових вентиляторів – це радіальні (центробіжні) вентилятори. Їх характерною рисою являється спіральний корпус, він же «улітка». Спосіб переміщення повітряного потоку – переміщення повітря або газо-повітряних сумішей по повітряним каналам і трубопроводам. Такі вентилятори як правило мають у своєму розпорядженні найбільші показники по повному тиску.

Існує також серія пилових радіальних вентиляторів. Вони призначені для вилучення з епіцентра запиленості повітря зі значним вмістом домішок, будь то тирса/стружка або пил/зола з виробництва. При наявності великого вмісту золи, а також підвищеної температури (від +100°С до +750°С), можна використовувати промисловий димосос, або вентилятор гарячого дуття. Такі димососи і вентилятори виконані в радіальному корпусі із спеціальних сталей різних товщин, що дозволяють використовувати їх при високих температурах. Максимальна температура переміщуваного середовища всередині корпуса димососа +750°С.

Серед усіх промислових вентиляторів окремо виділяється центробіжний вентилятор дахового типу. Дахові вентилятори можуть бути установлені без систем трубопроводів безпосередньо на даху любої будівлі і цеху. Такі вентилятори значно зменшують затрати на проектну частину, а також затрати на монтаж і встановлення всіх трубопровідних систем.

Для обігріву приміщень використовують тепловентилятори. Такі вентилятори змонтовані в корпусі з уже встановленим нагріваючим елементом. Нагріваючий елемент може використовувати енергію електричну, або водяну. Подібне обладнання часто використовується на підприємствах, складах, СТО і т.д., де неможливо встановити централізоване опалення приміщень.

Осьові вентилятори призначені для переміщення великої кількості повітря, що значно перевищує по параметрам центробіжні вентилятори, аж до 500 000 м³/час.

Коли на виробництві неможливо встановити окремо стоячий центробіжний вентилятор, або немає можливості встановити у великих проємах осьові вентилятори, на допомогу приходят канальні вентилятори. Вони значно спрощують монтаж усієї системи, бо встановлюються безпосередньо в вентиляційний канал. Такі вентилятори можуть бути як круглого перетину, так і прямокутного – все залежить від безпосередньо вентиляційного каналу, куди буде встановлений вентилятор.
 

Де виготовити і купити промисловий вентилятор в Україні

На сьогодняшній день Україна має немало заводів промислового вентиляційного обладнання. В умовах високої конкуренції багато виробників знижують собівартість продукції за рахунок погіршення якості на всіх етапах: кваліфікація робітників, якість матеріалів і комплектуючих, технологія виробництва і обробки деталей, вимоги до готового продукту. Як наслідок – низькі робочі параметри продуктивності і тиску вентиляторів, завищене енергоспоживання, невідповідність ДСТУ, швидке зношування і нетривалий термін служби.

Завод-виробник СИСТЕМАКС надає можливість своїм клієнтам купити промислові вентилятори високої кякості з гарантією не менше 2 років по самим оптимальним цінам. Компанія виробляє практично весь модельний ряд промислових вентиляторів, які затребувані як на підприємствах України, так і за кордоном (експорт в Молдову, Грузію, Росію, Казахстан, Узбекистан та інш.). Самі поширені моделі і розміри є в наявності на складі заводу і потребують лише встановлення необхідного замовнику електродвигуна. Динамічне балансування і обкатка проводяться в обов'язковому порядку. Вентилятор не відвантажується без затвердження відділом контролю якості.

На заводі дуже високі вимоги до виробленого обладнання. Компанія СИСТЕМАКС дорожить своєю репутацією и більш ніж зацікавлена в чудовій якості свого продукту.

Каталог промислових вентиляторів, прайс і ціни – з усім можна ознайомитись на сайті. Купити в роздріб і гуртом, замовити індивідуальне виробництво - без проблем. Телефонуйте!

Наверх