Головна Циклони Циклони для будматеріалів

Циклони для будматеріалів

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Циклон для пневмотранспорту. Діаметр корпуса 300...1200 мм
-20...100 ºС
330 ... 30 730 м³/год
Циклон для абразивного пилу. Діаметр корпусу 500 ... 1000 мм
-40...150 ºС
2 200 ... 15 000 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Уловлювання пилу на підприємствах будівельної промисловості.
Циклони СЦН-40, ЦМ - виготовлення і продаж

Виробництво цементу, будівельних сумішей і деяких інших видів будматеріалів супроводжується появою великої кількості пилу і дрібного сміття. Пилова суспензія в повітрі шкодить здоров'ю людей, отруює навколишнє середовище і, осідаючи на виробничому обладнанні, може порушити роботу механізмів. Компанія СІСТЕМАКС пропонує вигідно придбати циклон для будматеріалів, який забезпечить необхідну очистку повітря.

Наші пропозиції для вашого виробництва

У нашому магазині ви знайдете кілька типів промислових пиловловлювачів:

  • СЦН-40. Витяжна установка-циклон для будматеріалів відмінно очистить повітряний потік від дрібного і середнього сміття, а також від абразивних включень. Якщо порівнювати установку СЦН з ЦН, то перша показує більшу ефективність очищення при однакових енерговитратах. Додаткова перевага агрегату - менше забивання фільтрів. Не потрібно часто зупиняти пиловловлювач, щоб руками прочистити фільтраційну систему.
  • ЦМ. Універсальний агрегат, який може однаково добре очищати повітряні маси як від сухого, так і від схильного до злипання пилу. При невисокій швидкості потоку циклонна установка забезпечує ефективне уловлювання пилу та дрібного сміття.

Прилади працюють за принципом пилососа, нагнітаючи повітряний струмінь всередину за допомогою вентилятора. Усередині корпусу відбувається спочатку груба очистка за допомогою відцентрової сили, а потім повітря проходить через систему фільтрів, очищаючись від дрібнодисперсних частинок.

СЦН-40 і ЦМ призначаються для установки в майстернях та цехах по виготовленню сипучих будматеріалів, а також для видалення дрібних відходів переробки в поліграфічній та харчовій промисловості.

Вигідне і зручне придбання
Компанія СИСТЕМАКС є одним з відомих постачальників циклонного обладнання в Україні. Ми напряму співпрацюємо з виробниками, тому ціна на циклон для будматеріалів у нас нижче, ніж у інших організацій.

Звернувшись до нас, ви зможете купити циклон для будматеріалів в потрібній вам модифікації. Ми завжди підтримуємо на складі потрібну кількість товарів, тому ви легко зробите у нас замовлення будь-якої оптової партії і відразу отримаєте необхідне обладнання.

Ми цінуємо ваш час, тому на нашому сайті працює служба доставки. Швидко відправляємо замовлення не тільки по країні, але і за кордон. Іноземним клієнтам ми додатково допомагаємо з оформленням документів для митниці.

Наверх