Головна Вентилятори Осьові вентилятори

Осьові вентилятори

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Вентилятор осьовий низького тиску, лопаток 3 шт., лівого або правого обертання, трифазний 380 В.
700 ... 62 000 м³/год
20 ... 340 Па
Вентилятор осьовий низького тиску, лопаток 4 шт., лівого або правого обертання, трифазний 380 В.
2 100 ... 68 000 м³/год
28 ... 425 Па
Вентилятор осьовий низького тиску, лопаток 5 шт., лівого або правого обертання, трифазний 380 В.
2 150 ... 74 200 м³/год
30 ... 465 Па
Вентилятор осьовий низького тиску, лопаток 6 шт., лівого або правого обертання, трифазний 380 В.
2 200 ... 76 000 м³/год
32 ... 485 Па
Вентилятор осьовий середнього тиску, лопаток 12 шт., правого обертання, трифазний 380 В.
4 000 ... 81 000 м³/год
200 ... 870 Па
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС
ВЕНТС (VENTS) (Україна)
Вентилятор осьовий низького тиску, лопаток 5 шт., одно- або трифазний (220 або 380 В)
800 ... 25 000 м³/год
70 ... 223 Па
Вентилятор осьовий низького тиску, лопаток 5 шт., одно- або трифазний (220 або 380 В)
800 ... 25 000 м³/ч
70 ... 223 Па
Вентилятор осьовий канальний низького тиску, лопаток 5 шт., одно- або трифазний (220 або 3
800 ... 11 900 м³/год
70 ... 222 Па
Вентилятор осьовий в канальному корпусі, однофазний (220 В)
200 ... 1 700 м³/год
49 ... 109 Па
Повний каталог VENTS

Вентилятори осьові.
Каталог осьовиків з підбором по параметрам

Загальні відомості та відмінні особливості

Велику роль у промисловій вентиляції займають осьові вентилятори. Їх основним робочим елементом являється «крильчатка», яка складається з лопаток зварених на перетині діаметра. Значною перевагою осьових вентиляторов, у порівнянні з центробіжними, являється можливість збільшити кількість лопаток, а значить збільшити продуктивність. Мінімальна кількість лопаток - три. Максимальна кількість лопаток – дванадцять.

Кожний осьовий вентилятор має свої особливості та переваги один перед одним. Осьовий вентилятор ВО 06-300 має найбільші параметри по продуктивності (м³/год), але найменші характеристики по повному тиску (Па) у порівнянні, наприклад, з вентилятором В 2,3-130. Вентилятор В 2,3-130 – осьовик середнього тиску за рахунок особливої форми направляючого апарату і кута атаки повітряного потоку на площину лопатки.

Осьова витяжка здатна допомагати на тих ділянках промислових об'єктів, де потрібно перемістити великий об'єм повітря в найкоротші терміни і з найменьшими затратами на електроенергію. Пов'язано це з тим, що крильчатки осьовиків легкі і вентилятори не потребують встановлення електродвигунів високої потужності. Осьові вентилятори мають великий діапазон розмірних характеристик. Самий маленький осьовик починається з 200 міліметрів у діаметрі, найбільший же має у своєму розпорядженні крильчатку діаметром півтора метри. Така широка лінійка розмірів задовольнить будь-які запити на промислові вентилятори для споживача від компанії ТОВ СИСТЕМАКС.

Особливий статус має осьовий вентилятор з пластиковою, пропіленовою чи будь-якою іншою крильчаткою, що виготовлена з полімерного матеріалу. З огляду на свою легкість такий осьовий промисловий вентилятор може перемістити з найменьшою установочною потужністю найбільший об'єм повітря. За рахунок гнучкості такого матерілу крильчатку можна виготовити з будь-якою складністю профіля, бо навантаження на ферми лопаток можуть бути спроектовані з урахуванням усіх параметрів, заданих покупцем. Хорда таких вентиляторів може генерувати значний тиск при невеликих енергозатратах. А кут атаки дає найвищий ККД у порівнянні з аналогічними вентиляторами, виготовленими зі сталі.

Всі осьові вентилятори умовно об'єднуються в групу вентиляційного обладнання, яке дозволяє вирішувати завдання з повітрообміну з максимальною простотою і ефективністю з урахуванням мінімальних затрат ресурсів і часу на монтаж. Установка не потребує організації системи повітропроводів і може бути реалізована у віконних рамах, у вентиляційних люках, або просто в існуючому отворі будь-якої стіни промислового цеху. Надійність конструкції і простота у використанні дозволяють задовольняти вимоги спроектованої вентиляції.
 

Виробництво, продаж і ціни на осьові вентилятори. Де купити в Україні і чи можливий експорт.

Промислова серія осьових вентиляторів виробляється на заводі СИСТЕМАКС, а напівпромислова, комерційна і побутова - на заводі ВЕНТС (VENTS). Продукція заводів уже давно зарекомендувала себе як одна з самих якісних в Україні. На неї надається гарантія не менше 2 років. Купити осьовий вентилятор можна у будь-якому місті країни. Доставка зі складу здійснюється за 1-2 дні. Можливий як роздрібний продаж, так і гуртовий. Ціни на вентилятори осьові - від виробника без посередників. Здійснюється експорт у країни близького і далекого зарубіжжя. А з такими країнами як Молдова, Грузія, Казахстан, Узбекистан - працюємо вже давно.

На сайті поданий каталог осьових вентиляторів структурований по заводам-виробникам і по моделям. Для зручності і швидкої орієнтації по незнайомій продукції для кожної моделі вказаний діапозон основних робочих характеристик – продуктивність і тиск. Самостійний підбір не завжди може виявитись кінцево вірним. Тому, перед тим як оформити замовлення рекомендуємо зв'язатися і обговорити всі нюанси з нашими спеціалістами.

Наверх