Головна Комплектуючі Гнучкі вставки

Гнучкі вставки для систем вентиляції

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Кругла гнучка вставка, для вентиляторів і повітропроводів
Ø160 ... Ø1800 мм
Прямокутна гнучка вставка, для вентиляторів і повітроводів  
115×115 ... 980×1150 мм
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Як зменшити шум і вібрацію повітропроводів. Каталог гнучких вставок

Робота радіальних центробіжних вентиляторів супроводжується шумом і вібрацією від електродвигуна та елементів, що обертаються. Якщо приєднати вентиляторне обладнання напряму по повітроводу, то вібраційна хвиля передається по системі, створюється неприємний шумовий фон. Не допустять появу проблем гнучкі вставки для вентиляції, які запобігають передачі звукової та вібраційної хвилі від пристроїв на вентиляційну шахту.

Замовити гнучкі вставки для вентиляції від виробника

Наша компанія СИСТЕМАКС – один з провідних виробників вентиляторного обладнання та комплектуючих в Україні. Зайшовши на наш сайт, можна вибрати вентиляційні вставки, які відрізняються такими параметрами:

  • Конфігурація. Ми пропонуємо круглі і прямокутні вставки для вентиляторів. Вибір залежить від форми впускного та випускного патрубків вентиляторного обладнання, а також від форми вентиляційного канала.
  • Особливості розташування. Товари з літерою Н призначені для монтажу з боку нагнітання, а маркування В вказує, що вібровставку потрібно монтувати на стороні всмоктування. Якщо на вентиляційній трасі є інші джерела вібрації, то м’які вставки можуть бути встановлені на ділянках трубопроводу як до, так і після них.
     

SYSTEMAX пропонує вентиляційні вібровставки у великому асортименті. У нас ви знайдете вироби для круглих шахт діаметром від 160 до 1800 мм і прямокутні з розмірами від 115х115 до 980х1150 мм. У каталозі легко підібрати вироби з урахуванням розміру корпусу електричного центробіжного вентилятора та секції повітровода.

Співробітництво з виробником завжди вигідне. У нас низькі ціни і якісний товар. На всі запропоновані вентиляційні установки ми даємо гарантію 2 роки. В СИСТЕМАКС ви знайдете великий вибір якісного обладнання, професійне обслуговування, зручні умови оплати та доставки. По Києву можна замовити доставку кур'єром або забрати покупку самостійно. В інші населені пункти України ми відправимо товар транспортною компанією. Надаємо допомогу з оформленням документів для митниці при покупці із-за кордону.

Наверх