ВЕНТС АОВ (VENTS AOW) тепловентилятор водяний

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Потужність Продуктивність Напруга Вага Ціна
АОВ 25 Перейти » договірна 136 кВт 2200 м³/год 220 В 37 кг
договірнаЗамовити
АОВ 30 Перейти » договірна 191 кВт 3000 м³/год 220 В 40 кг
договірнаЗамовити
АОВ 45 Перейти » договірна 255 кВт 3850 м³/год 220 В 50 кг
договірнаЗамовити

Характеристика теплових водяних вентиляторів ВЕНТС АОВ

Загальні дані

  • водяний тепловий вентилятор;
  • повітряний агрегат з водяним теплообмінником;
  • використання: опалення або охолодження;
  • монтується на стіни і стелі (кут повороту 0°, 30°, 45°, 90°);;
  • ступінь захисту IP 44;
  • теплова потужність до 45 кВт;
  • максимальна продуктивність до 3850 м³/год;
  • напруга мережі 220 В;
  • виробник - VENTS (Україна);
  • гарантія 2 роки.

Застосування ВЕНТС АОВ

Повітряні агрегати ВЕНТС АОВ (VENTS AOW) з водяним теплообмінником призначені для опалення та охолодження промислових та комерційних приміщень. Агрегати повітряно-опалювальні і повітряно-охолоджувальні ВЕНТС АОВ найчастіше використовують у комерційних і промислових приміщеннях. Вентилятори обладнані мідно-алюмінієвим теплообмінником, по якому циркулює теплоносій - вода. Максимальна температура води в системі не повинна перевищувати 100°С, а тиск - не більше 1,6 МПа (16 бар). Основною перевагою використання такого теплового обладнання є висока швидкість нагріву приміщення, легкість регулювання температури, простота організації повітряної системи опалення та її дешевизна, порівняно з системами водяного опалення. Ось ці чинники найчастіше і схиляють інженерів, проектувальників до вибору повітряного способу опалення (або охолодження) приміщень. 

Монтаж вентилятора АОВ

Установка можлива двох варіантів: у вертикальному положенні на стіні (колонах), у горизонтальному положенні на стелі(балках), а також під кутами 0°, 30°, 45° і 60°. Для кріплення використовують кронштейни. У комплекті поставки вони не йдуть (потрібно купувати окремо).

Тепловий водяний вентилятор АОВ купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - якість / ціна

Головне призначення даного вентилятора – нагрівання/охолодження повітря в певному приміщенні. Конструкція надає можливість виконувати таке застосування – наявність водяного теплоносія. Установка використовується у великих приміщеннях таких, як виробничий цех, майстерня, гаражі та салони, склад, торговий центр, зали різного призначення. Містить в комплектації двигун та осьовий вентилятор.

Використання обладнання даного виду має ряд переваг: швидке охолодження або нагрівання; мала інерційність системи; висока продуктивність тепла; економія витрат (доступна ціна, у порівнянні з іншими варіантами моделей водяного опалювання).

Завод також приймає замовлення індивідуального формату. Установка вентилятора важлива, тому наші кращі спеціалісти завжди консультують клієнтів у таких питаннях. Якщо ж потрібна заміна вентилятора, а Ви уже не пам’ятаєте який до цього замовляли, наші менеджери готові підібрати такий самий агрегат.

Купити вентилятор АОВ легко, оформивши замовлення у нас на сайті. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію (розшифрування маркування, вага, технічні характеристики, аеродинаміка, схема виконання, розміри та габарити), ознайомившись з якою можна легко і просто знайти та замовити необхідний вентилятор самостійно. Або зателефонуйте нашим менеджерам, вони дадуть відповідь на всі питання та зроблять замовлення.

Замовлення клієнт отримає з повною комплектацією документів: паспорт на тепловентилятор АОВ та інструкція з експлуатації. Важливо! Перед початком користування ознайомитись та прочитати керівництво з експлуатації, щоб був правильний принцип роботи та монтаж, налаштування та підключення для ефективної роботи.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_3

 

×
ВЕНТС АОВ (VENTS AOW) тепловентилятор водяний
Наверх