Головна Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Цей договір між ТОВ «СИСТЕМАКС», в подальшому «Постачальник» і користувачем послугами інтернет-сайту, в подальшому - «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів і визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет-сайт https://systemax.ua/ua/. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору поставки Товару (далі - Договір) на наступних умовах.

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ


1.1. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Постачальника, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Постачальником договір поставки товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, оформлене в інтернет-ресурсі та/або доручення на придбання і доставку товарів.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-ресурсу https://systemax.ua/ua/ будь-якій юридичній особі або фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір поставки товару. Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців.

2.2. Згідно зі статтею 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору поставки товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

2.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

2.5. Укладаючи Договір, тобто акцептуючи умови даної Пропозиції (Пропоновані можливості) шляхом оформлення Замовлення, Покупець підтверджує наступне:

  • Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти);
  • Він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче в Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Постачальнику з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, накладних, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Постачальник має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.


3. ЦІНА ТОВАРУ


3.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті https://systemax.ua/ua/.

3.2. Постачальник має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Постачальник зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Постачальником після оформлення Замовлення.

3.5. Зміна Постачальником ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.

3.6. Постачальник вказує вартість доставки Товару на сайті https://systemax.ua/ua/ або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення через телефонний дзвінок представник Постачальника (менеджер з продажу).

3.7. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Постачальнику грошових коштів.

3.8. Розрахунки між Постачальником і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті https://systemax.ua/ua/contacts/ в розділі «Контакти» пункт Оплата.

 

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через оператора по телефону:

+38 (044) 383-27-33
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
+38 (063) 995-99-09

або через сервіс онлайн замовлення на сайті https://systemax.ua/ua/

4.2. При реєстрації на сайті Постачальника https://systemax.ua/ua/ Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. Прізвище та ім'я Покупця або вказаної ним довіреної особи одержувача;

4.2.2. Назва організації юридичної особи представленої Покупцем (не обов'язково);

4.2.3. Адреса, за якою слід доставити Товар;

4.2.4. Транспортна служба, якій буде виконана доставка Товару;

4.2.5. Адреса електронної пошти;

4.2.6. Контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, ціна, перелік спеціальних виконань обраного Покупцем Товару вказуються в рахунку-фактурі на оплату наданого від Постачальника Покупцю через електронну пошту, месенджери та іншими зручними засобами онлайн обміну документами.

4.4. Якщо Постачальнику необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Постачальник не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці Товарів.

4.5. При оформленні Замовлення по телефону через представника Постачальника менеджера з продажу (п. 4.1. Цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. цієї Оферти.

4.6. Ухвалення Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних в реєстраційну форму на сайті https://systemax.ua/ua/ або при оформленні Замовлення через менеджера з продажу. Після оформлення Замовлення через менеджера з продажу дані про Покупця реєструються в базі даних Постачальника.

4.7. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

4.8. Договір поставки дистанційним способом між Постачальником і Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту https://systemax.ua/ua/ або видачі Постачальником Покупцеві рахунки-фактури на оплату або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

 

5. ДОСТАВКА ТА ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ


5.1. Способи, порядок і терміни доставки товарів вказані на сайті https://systemax.ua/ua/contacts/ в розділі «Контакти» пункт Доставка. Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з менеджером Постачальника в момент оформлення Замовлення.

5.2. Самовивіз товару:

5.2.1. Після формування заявки покупець може розрахуватися і отримати оплачений Товар за адресою наданою Постачальником по телефону, sms, e-mail, viber.

5.2.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Замовника або його Представнику з моменту отримання Товару шляхом підписання Сторонами видаткової накладної та/або оформлення товаро-транспортної накладної на доставку Товару, що підтверджує фактичну передачу Товару компаніям вантажоперевізникам (Нова Пошта, Делівері, САТ і інші).

5.3. Доставка Товару здійснюється власними силами співробітниками Постачальника відповідно до умов доставки, або із залученням третіх осіб (вантажоперевізника).

5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам, найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності.

5.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку та/або замовленні на доставку товарів (товаро-транспортній накладній), що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару.

 

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ


6.1. Замовник як фізична особа має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

6.2. Повернення підакцизного товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки і умови замовлення зазначеного товару.

6.3. Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні, за бажанням Замовника, розміри та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані на ресурсі https://systemax.ua/ua/.

6.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, наданою Постачальником в конкретному окремому випадку.

6.5. При відмові Покуптеля від товару належної якості Постачальник повертає кошти в розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат Постачальника на доставку товару, який повертається.

6.6. Повернення суми, зазначеної в п.6.5. здійснюється протягом 10 робочих днів після отримання повернення Постачальником товару.

6.7. Всі умови повернення грошових коштів перерахованих на розрахунковий рахунок Постачальника в разі придбання Товару як юридична особа за безготівковим розрахунком (з ПДВ) викладено в Договорі поставки який укладається між Сторонами в індивідуальному порядку.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН


7.1. Постачальник не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених на сайті https://systemax.ua/ua/ і придбаних у Постачальника.

7.2. Постачальник не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань в разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

7.3. Постачальник та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.

7.4. Постачальник або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Постачальника та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

 

8. АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СИСТЕМАКС»
03179, Україна, м. Київ, Святошинський р-н,
Брест-Литовське шосе, буд. 7-Б

ЄДРПОУ 38735645
ІПН 387356426522

IBAN UA913808050000000026001479984
у АТ "Райффайзен Банк Аваль" м. Київ

 

Наверх