VTS Volcano тепловентилятор водяний

Зроблено в Польщі 
Найменування моделі Теплова потужність Продуктивність Довжина потоку повітря Вага Ціна
Volcano VR Mini AC Перейти » 8 832 грн 3 ... 20 кВт 2 100 м³/год 14 м 13 кг
8 832 грнЗамовити
Volcano VR Mini EC Перейти » 9 765 грн 3 ... 20 кВт 2 100 м³/год 14 м 14 кг
9 765 грнЗамовити
Volcano VR1 AC Перейти » 12 727 грн 5 ... 30 кВт 5 300 м³/год 23 м 21 кг
12 727 грнЗамовити
Volcano VR1 EC Перейти » 13 116 грн 5 ... 30 кВт 5 300 м³/год 23 м 21 кг
13 116 грнЗамовити
Volcano VR2 AC Перейти » 14 078 грн 8 ... 50 кВт 4 850 м³/год 22 м 21,5 кг
14 078 грнЗамовити
Volcano VR2 EC Перейти » 14 551 грн 8 ... 50 кВт 4 850 м³/год 22 м 21,5 кг
14 551 грнЗамовити
Volcano VR3 AC Перейти » 15 842 грн 13 ... 75 кВт 5 700 м³/год 25 м 25,5 кг
15 842 грнЗамовити
Volcano VR3 EC Перейти » 16 351 грн 13 ... 75 кВт 5 700 м³/год 25 м 24,5 кг
16 351 грнЗамовити
Volcano VR4 AC Перейти » 19 645 грн 10 ... 90 кВт 5 300 м³/год 23 м 27 кг
19 645 грнЗамовити
Volcano VR4 EC Перейти » 21 832 грн 10 ... 90 кВт 5 300 м³/год 23 м 26,5 кг
21 832 грнЗамовити

Характеристика теплових водянних вентиляторів VTS Volcano

Загальні дані

 • водяний тепловий вентилятор;
 • матеріал виконання корпусу - висококласний АБС-пластик з додаванням анти-UV пігменту та полімерів;
 • максимальна дальність потоку повітря у вертикальному напрямку 8-15 м;
 • максимальна дальність потоку повітря в горизонтальному напрямі становить 14-25 м;
 • герметичність всіх теплообмінників;
 • комплектація електродвигунами - змінного струму (AC) і постійного струму (ЄС);
 • індивідуальне регулювання лопаток;
 • виробник - VENTS (Україна);
 • гарантія 2 роки.

Застосування VTS Volcano

Повітряно-опалювальний агрегат Volcano використовуються при необхідності підігріти повітря для створення комфортної температури в офісі, складському, житловому та інших приміщеннях. Вже сьогодні проблема обігріву приміщень може бути вирішена за рахунок появи на ринку сучасного високотехнологічного обладнання. Серед лідерів такого обладнання – тепловентілятори VOLCANO (Волкано). Розрахувавши необхідну кількість тепловентиляторів, можна підтримувати індивідуальний мікроклімат практично в будь-якому приміщенні, будь то оранжерея або міська квартира. За допомогою Volcano можливо, суттєво зменшити витрати на опалення, створювати комфортні умови для життя, роботи і відпочинку в будь-якому приміщенні, будь площі й кубатури.

Конструкція опалювального агрегату Volcano VTS

Теплоносій, проходячи через мідно-алюмінієвий теплообмінник, віддає тепло повітряного потоку, який нагнітається осьовим вентилятором. Напрямок повітряного потоку регулюється за допомогою жалюзі. Потужність повітряного потоку задається за допомогою регулятора швидкості обертання. До складу стандартної комплектації повітряно-опалювального агрегату VOLCANO входить монтажна консоль, що забезпечує можливість кріплення агрегату, як до стіни, так і до стелі. Тепловентилятори підключаються до будь-якого джерела, будь то централізована система опалення чи котли. Монтаж Volcano займе деякий час, і не вимагає спеціальних навичок. Служить тепловентилятор більше 15 років. Завдяки технології подачі нагрітого повітря, Volcano розподіляє тепло рівномірно по всьому приміщенню.

Варіанти виготовлення повітряно-опалювального агрегату Volcano

 • AC - електродвигун змінного струму;
 • EC - електродвигун постійного струму;

 

Можливість вибору високопродуктивних, 3-швидкісних електродвигунів змінного струму AC і енергозберігаючих електродвигунів постійного струму ЄС забезпечує оптимальний вибір робочих параметрів при мінімальному електроспоживанні. Електродвигуни ЄС забезпечують збереження максимального ККД навіть при зниженій частоті обертання. Плавне регулювання числа обертів електродвигунів ЄС дозволяє застосовувати їх для будь-якого приміщення.

 

Тепловий електричний вентилятор VTS Volcano купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - якість / ціна

Тільки виробник СИСТЕМАКС надає свої клієнтам найбільш вигідні умови для купівлі вентиляційного обладнання - тільки у нас найнижча ціна, завжди швидка доставка, гарантована якість, відбувається проведення повної перевірки ГОСТ відповідності запчастини та обладнання що виробляє завод, працюють професіонали, що надають обслуговування на найвищому рівні – за що і отримує все позитивні відгуки від клієнтів із фото, де отримали найякісніше обладнання.

Тому якщо виникла потреба і Вам необхідно придбати обладнання даного типу – водяний тепловий вентилятор купити VTS Volcano Київ найкраще на сайті компанії, затрати Вашого часу тоді будуть мінімальні. Також замовити пристрій можна і в телефонному режимі – менеджери завжди готові допомагати з правильним підбором, ознайомити Вас, яка головна характеристика та особливість моделі – принцип роботи, привила для налаштування до дії обладнання. Також даний опис про підключення та монтаж вказано в керівництво з експлуатації.

Тепловентилятор VTS Volcano чудово виконує своє призначення. Його застосування можливе як на промислових приміщеннях склади, цехи, заводи), так і громадських приміщеннях (спортивні комплекси, приватні будинки, магазини, аптеки). Установка забезпечує нагрівання приміщення. Про дані характеристики розповідає розшифрування маркування. Наприклад, позначення маркування АС зазначає особливість конструкції – комплектація електродвигуном змінного типу.

Технічні характеристики моделі відрізняються при різній температурі нагрівання води. Важливо, що на креслення для Вас вказані усі значення – довжина та діаметр, висота та ширина, тобто дані розміри (приєднувальні та габаритні), габарити моделі. За замовленням можлива попередня заміна Вашого неробочого на аналог. Дані такі головні характеристики та опис: напруга, потужність, струм та частота обертання електродвигуна, об’єм та діаметр теплопровідника, робочий тиск та температура.

Замовлення завжди надходить в повній комплектації – юридична та бухгалтерська документація, паспорт на тепловий водяний вентилятор ВТС Volcano. Продаж за кордон? Оформляємо усі митні документи, допомагаємо з перевезенням – Молдова, Грузія, Литва, Польща, Латвія, Казахстан – вартість залишається низькою.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_5
×
VTS Volcano тепловентилятор водяний
Наверх