Головна Редуктори

Редуктори в Києві - підбір та доставка по Україні

Компанія «Системакс» займається реалізацією промислового обладнання. В асортименті електродвигуни, вентиляційні установки, насоси. У нас можна недорого придбати редуктори черв'ячного, конічного, циліндричного і планетарного типу. Представлені в каталозі агрегати мають сертифікати якості, відрізняються варіантом виконання, комплектацією, технічними параметрами та вартістю.

Де використовують механічні редуктори

Сфера застосування промислового обладнання даного виду досить широка. При виборі агрегату необхідно звертати увагу на конструктивне виконання, частоту обертання вхідного вала, потужність мотора, вхідна напруга, тривалість роботи, характер навантаження, габарити. Ціна на редуктор залежить від обраної моделі.

Область використання техніки:

 • вантажопідйомні механізми, шлагбауми;
 • виробничі конвеєрні лінії;
 • елеватори, сушки зерна, навантажувачі;
 • обладнання для котелень та насосних станцій;
 • зрошувальні системи – для регулювання тиску води.
   

Деякі моделі мають вузьку сферу використання. Наприклад, газовий редуктор застосовується для зниження тиску на виході газу з балона або газопроводу. Щоб купити промисловий редуктор в Києві, залиште замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. Ми допоможемо вибрати товар, який відповідає вимогам вашого підприємства.

Які бувають види редукторів

На сайті нашого магазину можна купити редуктор онлайн з доставкою по всій території України та в інші країни. Призначення пристрою полягає в перетворенні швидкості обертання при передачі крутного моменту від електродвигуна до виконавчого механізму або від швидкохідного вала до тихохідного без втрати потужності та ККД.

Залежно від виду передачі та конструктивних особливостей редуктор може ставитися до таких категорій:

 1. Черв'ячні – агрегати з зубчато-гвинтовим типом передачі. Основним рушійним елементом механізму виступає трапецеїдальний гвинт. Характеризується плавним холом, низьким рівнем шуму. Підходить для промислового обладнання з великим моментом сили і низької кутовий швидкістю.
 2. Циліндричні – найбільш поширені механізми, що встановлюються на вантажопідйомне обладнання в горизонтальному і вертикальному положенні.
 3. Конічні – елементи приводного промислового обладнання з перпендикулярно розташованими передавальними валами.
 4. Планетарні – механізми простої конструкції, що створюють високі передавальні числа і витримують значні навантаження. Головним елементом мотор-редукторів виступає планетарна передача з зчеплених один з одним зубчастих коліс.

Наша компанія займається продажем всіх типів редукторів. Крім класифікації залежно від передавальної конструкції, механізми діляться на одно-, дво- і триступінчаті, а також моделі спеціального призначення (від чотирьох ступенів). Про покупці потрібно враховувати область використання конкретного пристрою.

Наверх