Головна Циклони Циклони для мучного пилу

Циклони для мучного пилу

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Універсальний циклон для мучного пилу з уліткою або з зонтом. Діаметр корпусу 250 ... 850 мм
-20...100 ºС
140 ... 2 040 м³/год
Модернізований циклон для мучного пилу з уліткою або з зонтом. Діаметр корпусу 250 ... 850 мм
-20...100 ºС
170 ... 2 330 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Каталог циклонів для борошняного пилу.
Підбір та виготовлення на заводі Системакс

При переробці зернових в повітрі з'являється курна суспензія, яка подразнює шкіру людини, потрапляє в легені, а також, осідаючи на обладнанні, може порушити роботу механізмів. Для очищення повітря від частинок борошна використовують циклон для борошняного пилу. Компанія СИСТЕМАКС пропонує недорого придбати промислові циклонні установки відомих брендів за найвигіднішими цінами в Україні.

Пропонований асортимент

Інтернет-магазин СИСТЕМАКС пропонує купити циклон для борошняного пилу в різних варіаціях:

  • УЦ-38. Призначаються для усунення дрібнодисперсного пилу в аспіраційних агрегатах й системах пневмотранспорту. Можуть поставлятися в комплекті з парасолькою або уліткою. Зонт необхідний, якщо робота пристрою відбувається з повітрям, що подається під високим тиском. Якщо ж система функціонує, обробляючи розріджені повітряні маси, то потрібна Улітка. Одиночний цикл дозволяє видалити до 98-99% пилових домішок.
  • УЦМ-38. Модифікована витяжна установка для борошняного пилу дозволяє вловлювати до 99-99,5% дрібних частинок, які потрапили в повітря. Як і в попередньому варіанті, може оснащуватися уліткою або зонтом. У вдосконаленій версії встановлений спірально-гвинтовий завихритель, що підвищує ефективність роботи обладнання.

Устаткування працює за принципом пилососа: через вхідний патрубок всмоктується забруднене повітря і, потрапляючи всередину корпусу, під дією відцентрової сили позбавляється великих елементів. Потім, проходячи через систему фільтрів, повітряні маси очищаються від дрібної пилової суспензії.

Пиловловлювачі типу УЦ і УЦМ добре очищають повітря від сухого борошняного пилу, але наявність липких і волокнистих часток неприпустимо. Якщо в повітряних масах є липкі елементи, то фільтри швидко заб'ються, виникне необхідність зупиняти агрегати і прочищати фільтраційну систему руками.

Вигідні умови від СИСТЕМАКС

Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробниками циклонних пристроїв. Завдяки відсутності посередників, ціна на циклон для борошняного пилу у нас одна з найнижчих в Україні.

Придбаний у нас циклон для борошняного пилу має високу якість, гарантію від виробника і при цьому коштує недорого. Ми постійно поповнюємо запаси продукції на складі. Ви можете замовити у нас будь-яку кількість циклонів, а ми забезпечимо вам зручну доставку.

Ми працюємо з українськими та іноземними клієнтами. У разі відправлення товару в інші країни допомагаємо з оформленням пакету документів для митниці.

Якщо потрібно замовити циклони або отримати консультацію з приводу обладнання, телефонуйте. Ми будемо раді допомогти!

Наверх