Головна Циклони Бункери та постаменти для циклонів

Бункери та постаменти для циклонів

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Пірамідальний бункер для збору пилу. Діаметр корпусу 450...2700 мм
0,2 ... 29 м³
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Виготовлення та продаж бункерів для циклонів на заводі СИСТЕМАКС

Бункер для циклону необхідний для накопичення та зберігання пилових частинок, що відокремлюються із забрудненої повітряної суміші в процесі роботи циклонної установки. Бункерні накопичувачі виготовляються з нержавіючої сталі і можуть бути циліндричною, пірамідальною або коритоподібною формою. Найчастіше зустрічаються перші два типи.

Призначення пристрою

Прилад працює за принципом пилососу :

  1. В основну камеру надходить забруднений пилом та різними домішками газ.
  2. Всередині корпусу створюється вихровий потік. Під дією відцентрової сили великі елементи рухаються до стінок.
  3. Поступово важкі частинки переміщуються в бункер, що виконує роль пиловловлювача, а позбавлене великих забруднень повітря подається на систему фільтрів. Там відбувається подальше очищення від дрібних домішок.
     

Залежно від виду циклонної установки, в бункері проводиться збір пилу, тирси, металевої стружки та іншого сміття, що знаходиться в повітряній суміші.

Якщо ви бажаєте вигідно купити бункер для циклону, відвідайте інтернет-магазин СИСТЕМАКС. Ми є безпосереднім виробником, тому пропонуємо клієнтам якісні товари за низькими цінами. У нашому каталозі представлені пилонакопичувачі з нержавіючої сталі. Також за бажанням замовника ми можемо виготовити вироби з інших матеріалів .

Ми пропонуємо покупцям найвигідніші умови оплати та можливість розстрочення платежу, а також швидку доставку. Працюємо по всій Україні та відправимо ваше замовлення до будь-якої точки країни.

Наверх