Головна Вентилятори Тепловентилятори водяні

Тепловентилятори водяні

ВЕНТС (VENTS) (Україна)
Повітряно-опалювальний агрегат, тепловий вентилятор з водяним нагрівачем.
2 000 ... 4 000 м³/год
Повний каталог VENTS
VTS Group (Польща)
Повітряно-опалювальний агрегат, тепловий вентилятор з водяним нагрівачем.
2 100 ... 6 500 м³/год
3 ... 75 кВт
Повний каталог VTS

Водяні теплові вентилятори для повітряного опалення

Водяні тепловентилятори використовуються для нагрівання або охолодження повітря в різних приміщеннях. Агрегати з водяним теплообмінником встановлюються в цехах, торгових комплексах, СТО, майстернях, гаражах та інших об'єктах, найчастіше – промислового чи комерційного призначення.

Переваги обладнання

Промислові водяні тепловентилятори користуються великим попитом на українському ринку. Популярність апаратів обумовлена такими якостями:

  • висока продуктивність (можуть швидко прогрівати великі площі);
  • універсальність (можна використовувати як для опалення, так і для охолодження приміщень);
  • мала інерційність системи.
     

Ці характеристики роблять придбання водяних тепловентиляторів вигідним. Установки споживають мало енергії, ефективно працюють, а ціна у них невисока. Устаткування допомагає добре економити на опаленні, тому витрати на покупку та встановлення приладу окупаються за короткий час.

Де купити якісний тепловентилятор

Ціна на водяні тепловентилятори залежить від потужності та теплової продуктивності. Якщо є бажання вигідно придбати агрегат і при цьому не переплачувати за посередницькі послуги, відвідайте інтернет-магазин СИСТЕМАКС.

Ми безпосередньо працюємо з такими великими заводами, як ВЕНТС, Тепломаш, VTS та ще рядом відомих виробників. Відсутність посередників дозволяє нам пропонувати клієнтам якісне обладнання за низькими цінами.

У каталозі на нашому сайті SYSTEMAX у великому асортименті представлені моделі водяних теплових вентиляторів відомих брендів. Звернувшись до нас, ви завжди зможете підібрати агрегат, що оптимально підійде для обігріву приміщення. А якщо сумніваєтеся з вибором, то наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть знайти хороший варіант.

У нас ви можете купити водяні тепловентилятори оптом та в роздріб. Ми дбаємо, щоб на складах постійно підтримувалася необхідна кількість товару, тому ви будь-якої миті можете замовити будь-яку оптову партію. Вам не доведеться довго чекати – відправимо обладнання відразу після оформлення замовлення та укладання договору.

Пропонуємо вигідні умови оплати та доставки. Працюємо по всій Україні та із зарубіжними клієнтами.

Своє замовлення ви можете забрати самостійно у пункті видачі в Києві або замовити послуги кур'єрської служби. В інші міста України ми відправимо техніку з транспортними компаніями «Нова Пошта», «САТ», «Делівері». Покупцям з інших країн допоможемо з оформленням паперів для митниці.

Наверх