Головна Циклони Циклони для абразивного пилу

Циклони для аразивного пилу

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Циклон зі зворотним конусом для липкого пилу. Діаметр корпусу 100 ... 695 мм
-40...150 ºС
130 ... 6 130 м³/год
Циклон для абразивного пилу. Діаметр корпусу 500 ... 1000 мм
-40...150 ºС
2 200 ... 15 000 м³/год
Циклон для очистки димових газів. Діаметр корпусу 400 ... 3000 мм
-20...100 ºС
2 000 ... 114 400 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Пиловловлювачі для очищення повітря від абразивного пилу.
Виготовлення циклонів в Україні

При метало- і деревообробці, переробці зернових, виробництві кормів та сухих будівельних сумішей в повітрі залишається суспензія з тирси та дрібних частинок. Абразивний пил порушує роботу верстатів та шкодить здоров'ю співробітників підприємства. Витяжна установка для абразивного пилу і металевої стружки допоможе очистити повітря, видалити виробничі відходи. Наша компанія СИСТЕМАКС пропонує недорого купити якісні промислові установки цього типу.

З чого складається система і як вона працює

Циклон для абразивного пилу та стружки, на відміну від простих циклонних пиловловлювачів, очищає повітряні маси не тільки від пилової суспензії, але і від більш великих часток. Система працює за принципом пилососа:

  • Біля вхідного патрубка знаходиться вентилятор, який забезпечує примусову подачу забрудненого повітря.
  • Повітряна маса проходить через перший фільтр, де відбувається уловлювання великих елементів. Тирса і стружка потрапляють в накопичувальний бункер.
  • Після очищення від великих елементів повітряна суміш проходить через кілька дрібнопористих пилоуловлюючих фільтрів, де відбувається очищення від дрібних частинок.
  • З вихідного патрубка виходить очищений повітряний струмінь. Вона через систему рециркуляції повертається назад в приміщення або виводиться на вулицю.

Устаткування призначається для очищення сухих повітряних сумішей та неагресивних газів. Неприпустимо зміст в оброблюваному повітрі вологих, липких або волокнистих складових. Вони забивають фільтри, і апарат не може повноцінно працювати.

Асортимент магазину СИСТЕМАКС

На нашому сайті ви можете купити циклон для абразивного пилу в різних модифікаціях. У нас є великі установки з високою пропускною здатністю та невеликі за розміром системи. У нас ви можете підібрати обладнання, яке буде працювати як стружкоотсос та очисна установка, з урахуванням розмірів виробничого цеху.

Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками, тому ціна на циклон для абразивного пилу у нас невисока. При цьому наша компанія пропонує апарати високої якості.

Наша компанія націлена на співпрацю з партнерами з України та з закордонними клієнтами. Ми організуємо швидку доставку в будь-яку точку країни, а при експорті товарів допоможемо з оформленням митних документів. Ми надаємо вигідні умови оплати та доставки, дбаємо, щоб ви швидко отримали потрібне вам обладнання.

Наверх