Головна Насоси

Каталог насосів - купити насосне обладнання в Києві

Для перекачування великих об'ємів рідин використовуються промислові насоси. Потужне продуктивне обладнання може застосовуватися як для води, так і для вузьких рідких середовищ. Випускається безліч видів промислових агрегатів, тому важливо підібрати технічні характеристики пристрою, беручи до уваги всі особливості експлуатації. Це дозволить отримати розрахункову виробничу потужність.

Вибір з урахуванням особливостей установки

Наша компанія Systemax пропонує придбати промислові насоси в Україні наступних видів:

  • Занурювальні. Насосне обладнання повністю занурюється в рідку середу. Герметичний корпус, що знаходиться в товщі рідини, при роботі рівномірно охолоджується. Агрегат надійний, відрізняється високою продуктивністю і дозволяє проводити відкачування навіть на великій глибині.
  • Поверхневі. Якщо порівнювати їх з зануреними, то продуктивність тут нижче. Плюси конструкції: простота монтажу, невеликі габарити і легкість в експлуатації. У промисловості використовуються відносно рідко, частіше застосовуються для побутових потреб (забезпечення водою приватного будинку, полив).

За типом роботи насосне обладнання ділиться на кілька груп:

  • Самовсмоктуючі. Хороший варіант для відкачування вод з природних або штучних водойм, організації поливу.
  • Дренажні. Пристрої викачують забруднену воду та інші види рідин з дренажних траншей, затоплених підвалів і штучних водойм. Перевага цього виду насосів в тому, що вони можуть перекачувати воду з домішками великої кількості піску або мулу, трави і дрібних гілок, а також іншого дрібного сміття.
  • Свердловинні. Вузькі, циліндричної форми. За встановленою свердловиною колоні опускаються на велику глибину (до 200 м). Відрізняються високою продуктивністю, але можуть відкачувати тільки чисту воду або з невеликою кількістю дрібних домішок. Частинки великого і середнього розміру призводять до швидкого зносу устаткування.
  • Фекальні. Призначені для викачування рідких відходів з стічних ям. За конструкцією можуть бути зануреними або поверхневими. Більшість агрегатів додатково має подрібнювачі сміття. Це дозволяє проводити перекачування сильно забруднених рідинних середовищ.

Перед тим, як купити промисловий насос, варто звернути увагу на принцип роботи:

  • Відцентровий. Має робоче колесо, яке занурюється в рідку середу. При обертанні колеса на рідину починає діяти відцентрова сила. Рідке середовище спочатку переходить в корпус агрегату, а потім надходить в труби.
  • Вихрові. За принципом дії схожі з відцентровими, але більш компактні, ККД у них менше. Рух рідини забезпечується за допомогою обертання занурених в неї лопаток.
  • Струменеві. В роботі використовується енергія струменя, що проходить через корпус агрегату. Запускається пристрій за допомогою створення на одному кінці труби області зниженого тиску.

Найбільш популярні вихрові і відцентрові. Відразу після їх включення починається відкачка рідинних середовищ.

Де краще купувати промисловий насос

Якщо купувати насоси промислові на ринку, то ціна на них буде вище через торговельних накруток. Дешевше і вигідніше купувати насосне обладнання в інтернет-магазині «Системакс».

Наша компанія працює безпосередньо з постачальниками і з клієнтами, тому ціна на агрегати у нас нижче ринкової, а якість висока. У нашому каталозі ви знайдете промислові насоси від відомих виробників насосного обладнання. Всі представлені на сайті товари сертифіковані та мають гарантію якості.

Також для зручності клієнтів у нас є додаткова пропозиція: кур'єрська тапоштова доставка. Ви можете замовити промислові насоси на будь-яку адресу.

Наверх