Головна Циклони

Каталог циклонів - купити під замовлення, виготовлення на заводі виробника

Промислові циклони призначені для очищення газів (повітря) і рідин від домішок частинок за принципом інерції під впливом відцентрової сили і гравітації на домішки в газі (повітрі). Запилений газ подається під тиском від 800 Па на вході тангенциально в циклон і далі потік закручується прямуючи вниз по спіралі, в результаті чого частинки осідають на внутрішній стінці циклону і падають вниз. В результаті відбувається поділ пилогазової суміші на:

  • пил, який накопичується в нижній частині конуса циклону і далі в накопичувальному бункері;
  • очищений газ, який піднімається вертикально вгору по осі циклону до вихлопного отвору.
     

Ефективність даного методу досягає 99% очищення димових газів і запилених сумішей (пилоповітряних сумішей). Для досягнення максимального ступеня очищення на виході з циклону встановлюються фільтри тонкого очищення. При збільшенні діаметра циклону зростає його продуктивність, але падає ступінь очищення. Тому оптимальним є груповий мультициклон (батарейний циклон). Циклони можуть бути правого або лівого обертання і це обов'язково обговорюється при замовленні. Часте застосування циклони отримали в системах аспірації і пневмотранспорту.

Завод промислової вентиляції ПК СИСТЕМАКС виготовляє абсолютно будь-якої складності циклони під замовлення з чорних металів, нержавіючої сталі і вибухо-безпечного виконання. В наявності на складі є вже готові популярні моделі циклонів доступні до замовлення з доставкою по Україні. Всі циклони нашого виробництва, а також їх додаткові комплектуючі, фарбуються порошковим фарбуванням: постамент, бункер, равлик розкручування потоку, шлюзовий живильник, шибер заслінка.

Ви можете купити циклон промисловий як в зборі, так і окремі його частини. Якщо Ви не визначилися з вибором циклону, то можете написати нашим фахівцям на електронну пошту [email protected] своє технічне завдання або зателефонувати за телефоном +38 044 424 74 74 для отримання кваліфікованої консультації по підбору циклону з нашого каталогу або індивідуальне виготовлення за кресленням або по натурному зразку вже існуючого циклону іноземного виробництва. Також менеджери компанії СИСТЕМАКС підберуть відповідний під ваш циклон промисловий вентилятор, який забезпечить необхідну швидкість потоку на вході в циклон і виключить захоплення пилу після циклону для досягнення максимальної ефективності очищення.

Гарантія на промислові циклони від заводу виробника 24 місяці.

Наверх