Головна Циклони Циклони для деревної стружки

Циклони для деревної стружки

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Циклон Гіпродревпрома для деревинного пилу, стружки та тирси. Діаметр корпусу 250 ... 1150 мм
-20...100 ºС
500 ... 14 000 м³/год
Універсальний циклон для деревної стружки з равликом або з парасолькою. Діаметр корпусу 500 ... 2000
-20...100 ºС
790 ... 14 400 м³/год
Універсальний циклон для деревної стружки. Діаметр корпусу 800 ... 3000 мм
-20...100 ºС
1 900 ... 28 500 м³/год
Циклон для вловлювання деревих выдходів. Діаметр корпусу 400 ... 2 400 мм
-20...100 ºС
1 500 ... 59 000 м³/год
Циклон для вловлювання деревих выдходів. Діаметр корпусу 1 050 ... 1 700 мм
-20...100 ºС
1 500 ... 59 000 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Виробництво циклонів для деревообробки

При обробці деревини в повітря летить стружка, тирса і деревний пил. Дрібні пилові частки не тільки негативно впливають на роботу деревообробних верстатів, а й шкідливі для здоров'я людей. Дрібні частинки, потрапляючи в легені, викликають кашель, а осівши на обличчі, подразнюють очі та шкіру. Циклони для деревної стружки виконують аспірацію відходів деревообробки, очищають повітря. На сайті СИСТЕМАКС можна недорого купити якісне обладнання цього типу.

Як працює установка

Принцип дії уловлювача тирси та деревного пилу схожий з іншими типами циклонів. У зв'язку з тим, що циклонні установки для деревних відходів всмоктують не тільки забруднене повітря, але також тирсу і стружку, в роботі системи очищення повітря є деякі особливості:

  • Вентилятором у вхідний патрубок нагнітається повітряна маса, що містить тирсу, стружку і дрібні частинки деревини.
  • Відразу після надходження відбувається уловлювання великих елементів та скидання їх в накопичувальний бункер. Скупчену стружку й тирсу потім пресують в блоки і використовують для виробництва паливних брикетів або інших виробів.
  • Звільнений від великих домішок повітря проходить через фільтри-пиловловлювачі, де відбувається очищення від дрібної суспензії.
  • Очищені повітряні маси виводяться назовні, на вулицю, або повертаються назад в цех через систему рециркуляції.
    &Nbsp;

Циклони для деревних відходів працюють за принципом пилососа: всмоктують забруднені великі домішки повітряно-газової суміші, а назовні викидають очищене повітря.

Для циклонів характерна двоступенева система очищення з відділенням великих компонентів від дрібних. Усередині корпусу апарату починається обертання повітряного потоку. Великі елементи виявляються на зовнішніх стінках обладнання, а потім, під дією сили тяжіння, осідають в бункері-приймачі. Дрібні компоненти виявляються ближче до внутрішньої сторони, де розташована система очисних фільтрів.

Наші пропозиції для покупців

В нашому інтернет-магазині ви можете придбати циклони для деревообробки з продуктивністю 500-14000 м3/год. Устаткування призначене для уловлювання сухих відходів деревообробного виробництва, забезпечує ефективність очищення 84-97%. Апаратуру встановлюють в цехах, де відбувається розпил, шліфування та інші види обробки деревини.

При вмісті в повітрі вологих, волокнистих або липких частинок апарат не зможе впоратися з повноцінною фільтрацією. Щоб відновити працездатність пристрою, доведеться знімати фільтри і руками очищати налиплу на них масу.

На нашому сайті ви можете купити циклон для деревної стружки від перевірених виробників за низькими цінами. Всі представлені в нашому магазині товари мають гарантію якості.

Компанія СИСТЕМАКС відправляє замовлення не тільки в будь-яку точку України, а й в інші країни. При експорті ми допомагаємо з підготовкою документів, необхідних для проходження митниці. Ми дбаємо про своїх клієнтів і робимо все, щоб ви швидко отримали необхідне обладнання.

Наверх