Головна Вентилятори Теплові завіси

Теплові завіси

VTS Group (Польща)
Повітряна теплова завіса з водяним нагрівачем.
1 850 ... 4 400 м³/год
Повітряна теплова завіса з електричним нагрівачем
1 850 ... 4 450 м³/год
Повітряна теплова завіса без обігріву.
1 950 ... 4 600 м³/год
Повний каталог VTS

Теплові завіси на складі в Україні, каталог

Зберегти тепло в житлових, комерційних та промислових будівлях допомагає теплова завіса. Прилад розміщується на віконних і дверних отворах, а створюваний ним повітряний потік перешкоджає проникненню холодного повітря з вулиці і не дає теплу виходити з кімнати. За відгуками користувачів, установка апарата дозволяє добре економити на опаленні.

Різновиди техніки

Компанія СИСТЕМАКС пропонує купити теплову завісу від відомих виробників за вигідними цінами. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати прилади з різними видами нагрівання повітряного потоку або без підігріву:

  • Електричні. Компактний пристрій монтується біля дверей, може встановлюватися як вертикально, так і горизонтально. Прилад добре допомагає зберегти мікроклімат у приміщенні, навіть якщо двері відчиняються часто. Потужність електродвигуна та габарити залежать від розміру дверного отвору, на який монтуватиметься агрегат.
  • Водяні. Повітряний потік нагрівається за допомогою води, що знаходиться в калорифері. Ці прилади в порівнянні з електричними складніші в монтажі, але набагато вигідніші в експлуатації. При водяному нагріві знижуються витрати на електроенергію. Витрати, пов'язані з покупкою та встановленням, окупаються за короткий час.
  • Без обігріву. Хороший варіант для розділення зон з різною вологістю та температурним режимом. Завісу без опції нагріву повітря рекомендується вибирати для проходів холодильних камер та для приміщень, де постійно працюють кондиціонери.
     

Вигідні пропозиції для кожного покупця

Наша компанія СИСТЕМАКС працює без посередників, тому на сайті представлена теплова завіса недорого. Наші клієнти отримують хорошу можливість заощадити та при цьому придбати техніку високої якості. На всі представлені в магазині SYSTEMAX теплові завіси надається гарантія 2 роки.

У нас низькі ціни, великий вибір товарів з різними робочими характеристиками, зручні умови оплати та доставки.

У Києві ви зможете забрати покупку самостійно або замовити кур'єрську доставку. В Одесу, Харків та інші міста України ми відправимо обладнання з перевізниками «САТ», «Нова Пошта», «Делівері».

Наверх