Головна Циклони Циклони для липкого пилу

Циклони для липкого пилу

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Циклон зі зворотним конусом для липкого пилу. Діаметр корпусу 100 ... 695 мм
-40...150 ºС
130 ... 6 130 м³/год
Циклон з конусом-коагулятором для очищення від липкого пилу. Діаметр корпусу 200 ... 1600 мм
-20...100 ºС
300 ... 20 000 м³/год
Конічний циклон для очистки димових газів. Діаметр корпусу 400 ... 3000 мм
-20 ... 250 ºС
1 100 ... 63 600 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Як очищають повітря від липкого пилу.
Підбір циклонів в каталозі

При деяких видах виробництва в повітрі з'являється волокнистий липкий пил - звичайні циклонні пиловловлювачі не справляються з її видаленням. Потрібна витяжна установка-циклон для липкою пилу. Вона очистить повітряні маси від сажі та інших продуктів згоряння, частинок з підвищеними абразивними властивостями і аналогічних елементів. Якщо вам потрібні циклонні установки для очищення повітря від липкою пилу, зверніться в компанію СИСТЕМАКС. Ми надамо вам недороге обладнання високої якості.

Що ми пропонуємо

Відвідавши магазин нашої компанії, ви знайдете в каталозі циклон для липкого пилу декількох типів:

  • ЦОК. Призначений для очищення повітряного середовища від пилових частинок з високими абразивними характеристиками. Може також використовуватися для уловлювання злипаючих домішок типу тальки і сажі.
  • РИСИ. Промислова система необхідна для видалення з повітряно-газової суміші дрібних відходів лакофарбового виробництва, полировального, липкого і волокнистого пилу.
  • СК-ЦН-34. Апарат має подовжений корпус і застосовується, щоб очищати повітря від сажі та інших продуктів горіння.

Принцип роботи циклонних пиловловлювачів як для сухого, так і для липкого пилу схожий з пилососом:

  • Через вхідний патрубок надходить забруднений повітряний потік. Для забезпечення припливу повітря використовується вентилятор.
  • У циліндричному корпусі повітряна суміш закручується в вихровий потік. Великі частинки під дією відцентрової сили зміщуються до стінок, а потім осідають вниз, збір осілої маси відбувається у встановлений бункер.
  • Позбавлене великих домішок повітря проходить через систему фільтрів, де очищається від дрібних частинок.
  • Очищений повітряний струмінь з вихідного патрубка подається на вулицю або через систему рециркуляції та повертається назад в виробничий цех або майстерню.

Різниця між установками для сухого та липкого пилу в фільтрації. Якщо використовувати агрегат для видалення тирси та сухого будівельного або виробничого пилу, для очищення від сажі, фільтри швидко заб'ються. Доведеться зупиняти прилад, щоб очистити їх руками.

Зручна та вигідна покупка

Наша компанія СИСТЕМАКС пропонує купити циклон для липкого пилу від відомих виробників на вигідних умовах. Ми напряму працюємо з заводами, що займаються виробництвом циклонного обладнання, тому ціна на циклон для липкою пилу у нас найнижча, і при цьому ви отримуєте обладнання високої якості.

Ми стежимо, щоб на складах було достатньо товару, і кожен покупець зробить будь-якие оптове замовлення. Вам не доведеться чекати - ви відразу отримаєте необхідні вам циклони.

Забезпечуємо доставку циклонів для липкого пилу по Україні та в інші країни. У разі відправлення товару за кордон допомагаємо з оформленням митних документів.

СИСТЕМАКС цінує час своїх клієнтів та забезпечує найкомфортніші умови оплати й доставки.

Наверх