Головна Умови використання сайту

Умови використання сайту

1. Загальні положення

 

«СИСТЕМАКС» - зареєстрована торгова марка з правом власності, що підтверджує свідоцтво №193319 видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, яка належить юридичній особі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «СИСТЕМАКС». © Усі матеріали захищені: найменування, логотип, текстовий контент, фото, відео, таблиці, схеми, креслення, паспорти, комерційні пропозиції та інше, які розміщені на офіційному ресурсі https://systemax.ua/ua/ можуть бути використані тільки з дозволу правовласника при цьому обов'язковим є посилання на сайт https://systemax.ua/ua/ з якого були взяті матеріали. За порушення права власності та неправомірного використання матеріалів (плагіат) взятих з ресурсу сайту https://systemax.ua/ua/ які порушують закон про авторське право будуть оскаржені в суді.

Здійснюючи замовлення на сайті https://systemax.ua/ua/, користувач (далі Покупець) дає згоду згідно з умовами продажу, регламентованими в публічному договорі оферти. Відповідно до даної угоди, на підставі ст.633 ЦК України, компанія ТОВ «ПК «СИСТЕМАКС» (далі Постачальник) бере на себе зобов'язання по реалізації товарів і послуг кожному, хто до нього звертається. При цьому, умови публічної угоди однакові для всіх громадян і юридичних осіб резидентів України за винятком тих, кому надаються пільги відповідно до законів України. Взаємовідносини Постачальник-Покупець регламентуються п.2 гл.24 розділом III ГК України, а також Законом «Про захист прав споживача», і іншими нормативно-правовими актами. Одночасно з цим, Постачальник може в будь-який час змінювати цю угоду, і відмовляти в постачанні товарів кожному Покупцеві без роз'яснення причин.

 

2. Захист особистих даних

 

Кожен відвідувач сайту https://systemax.ua/ua/ для здійснення Замовлення надає персональні дані і погоджується на їх використання в процесі оформлення заявки відповідно до ч.5 і 6 ст.6 Закону «Про захист прав споживачів». Обробка ваших даних здійснюється для цілком конкретних і законних цілей за згодою Покупця. Дана угода означає автоматичну згоду Покупця на передачу адміністраторами сайту ТОВ «ПК «СИСТЕМАКС» персональної інформації агентам та/або третім особам, які працюють на підставі договірних відносин з компанією ТОВ «ПК «СИСТЕМАКС», для виконання зобов'язань перед Покупцем, що виникають з даної угоди і для виконання зобов'язань перед Покупцем.

 

3. Оформлення Замовлення

 

Щоб зробити замовлення, Покупець повинен заповнити анкету та внести свої персональні дані. Таким чином, він автоматично дає згоду на обробку персональних даних Постачальником і третіми особами, які діють для забезпечення інтересів Покупця.

 

4. Підтвердження Замовлення

 

Після оформлення заявки, на електронну адресу Покупця буде відправлена ​​вся інформація про замовлення, де вказана вартість Товару за одиницю, кількість Товару та умови доставки. Також в електронному листі вказуються контактні дані ресурсу https://systemax.ua/ua/. Протягом одного робочого дня (дні затверджені як робочі згідно постанови Кабінету Міністрів України) з моменту Замовлення, представник Постачальника вийде на зв'язок з Покупцем для підтвердження Замовлення і уточнення деталей для подальшої поставки Товару. Постачальник залишає за собою право анулювати Замовлення на стадії підтвердження. З моменту, коли замовлення підтверджено Постачальником, воно вважається оформленим. Покупець має право на скасування Замовлення до моменту здійснення поставки Товару Покупцю після підтвердження Замовлення в односторонньому порядку без узгодження умов повернення Товару з Постачальником.

 

5. Оплата Замовлення

 

Постачальник залишає за собою право змінити ціни на сайті https://systemax.ua/ua/ на свій розсуд в будь-який момент, при цьому ціна, оформлених Покупцем Товарів в замовленні до внесених змін, не змінюється. Оплата здійснюється згідно виставленого рахунку-фактури в гривнях з ПДВ, банківськими картами VISA і MASTERCARD, електронним переказом Приват24. Інші зручні для Покупця варіанти оплати узгоджуються в індивідуальному порядку.

 

6. Доставка Товару

 

Відповідно до цієї угоди, доставка Товару здійснюється по всій території України, крім тимчасово окупованих територій. За непередбачені ситуації, що трапилися з вини Постачальника під час доставки компаніями вантажоперевізниками, Постачальник відповідальності не несе. Всі витрати пов'язані з пересилкою Товару по тарифам вантажоперевізників оплачує Покупець. Терміни доставки безпосередньо залежать від транспортної компанії. Товар доставляється по Україні протягом 1-3 робочих днів. Вартість доставки Товару буде залежати від транспортної компанії вантажоперевізника та місця розташування доставки Товару вказаними Покупцем в Замовленні.

 

7. Повернення Товару

 

Повернення Товарів можливе протягом 14 календарних днів з моменту отримання Товару Покупцем, тільки в тому випадку якщо Товар не застосовувався за призначенням, зберіг всі споживчі властивості, зовнішній вигляд упаковки, ярлики, повну комплектацію і супутню документацію (паспорт, видаткову накладну з підписом і печаткою Постачальника) , що підтверджує факт придбання Товару.

 

8. Рекламні розсилки

 

Реєстрація та оформлення замовлення на сайті https://systemax.ua/ua/ означають автоматичне згоду на отримання рекламно-інформаційних розсилок з акціями, новими надходженнями та іншою інформацією пов'язаної з просуванням Товарів і Послуг. Відмовитись від подібних розсилок можна, перейшовши за відповідним посиланням в одному з таких повідомлень вкінці сторінки.

 

9. Визначення термінів

 

Покупець - юридична особа або фізична особа яка досягла 18 років, яка бажає замовити або здійснює Замовлення на Товари, представлені на сайті https://systemax.ua/ua/, і має необхідну дієздатність для здійснення покупок.
Постачальник - сторона, яка надає Товари чи Послуги представлені на сайті https://systemax.ua/ua/.
Сайт - інтернет-портал за адресою: https://systemax.ua/ua/.
Замовлення - зроблений в певному порядку запит Покупця на купівлю та доставку Товару, попередньо заповнивши спеціальну форму на сайті https://systemax.ua/ua/.
Акція - унікальна цінова пропозиція у вигляді процентної знижки від базової вартості Товару чи Послуги вказаною на сайті https://systemax.ua/ua/ відповідно до додаткових умов та/чи вимог участі від Постачальника.

 

 

 

Наверх