ВЕНТС ВКМК (VENTS VKMK) дахові відцентровні вентилятори

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Продуктивність Напруга Вага Потужність Ціна
ВКМК 150 Перейти » договірна 580 м³/год 220 В В 7,2 кг 119 кВт
договірнаЗамовити
ВКМК 200 Перейти » договірна 1000 м³/год 220 В В 8,1 кг 205 кВт
договірнаЗамовити
ВКМК 250 Перейти » договірна 1340 м³/год 220 В В 10,1 кг 240 кВт
договірнаЗамовити
ВКМК 315 Перейти » договірна 1920 м³/год 220 В В 12,3 кг 413 кВт
договірнаЗамовити

Характеристика дахових відцентрових вентиляторів ВКМК 

Загальні дані

  • вентилятори дахові відцентрові низького тиску;
  • матеріал – сталь з полімерним покриттям;
  • фарбування вентилятора – порошкове;
  • сумісні з повітроводом діаметром від 150 до 315 мм;
  • електродвигун однофазний із зовнішнім ротором;
  • двигун має вбудований тепловий захист із автоматичним перезапуском;
  • підшипники у двигуні забезпечують більший термін експлуатації;
  • клас захисту двигуна у вентиляторі IP44.

Застосування дахового вентилятора ВКМК 

Дахові вентилятори ВЕНТС ВКМК  призначені для встановлення на дахах будівель для витяжної вентиляції приміщень. Особливістю та головною відмінністю цих відцентрових дахових вентиляторів є горизонтальний викид повітря.

Кріплення здійснюється за допомогою приєднувальної пластини до рівної рухомої поверхн.

Регулювання швидкості може бути плавним або ступінчастим здійснюється за допомогою автотрансформаторного або тиристорного регулятора.

До регулюючого пристрою можна підключити кілька вентиляторів за умови, що потужність і струм не перевищують номінальні параметри.

 

Купити відцентровий вентилятор ВКМК у Києві, доставка по Україні, експорт до країн СНД

Вентилятор відцентровий ВКМК є дуже популярним та найбільш затребуваним на ринку України. Враховуючи стандарти вентиляційного обладнання, модельний ряд вентиляторів ВКМК включає всі необхідні типорозміри для організації проекту вентиляції будь-якої складності. Висока якість обладнання, розумна ціна, відповідність стандартам ГОСТ, ДСТУ, ISO та перевірена випробуваннями надійність – все це переваги, що схиляють вибір більшості ставати нашими постійними клієнтами.

Агрегати поставляються клієнтам з технічним паспортом та детальною інструкцією про режими експлуатації, транспортування та зберігання. Надійність промислових вентиляторів підтверджується гарантійним строком на 2 роки. 

Серія дахових вентиляторів ВКМК досі є основною у всіх країнах СНД. Тому крім реалізації на внутрішньому ринку України багато продукції йде на експорт. Особливо Казахстан, Туркменістан, Грузія, Молдова купити вентилятор ВКМК можуть без жодних складнощів, оскільки наші фахівці допомагають з оформленням митних документів та доставкою вантажу до замовника.

Популярні моделі вентиляторів завжди підтримуються на складі компанії. Якщо у Вас виникла потреба у придбанні даного виду обладнання – купити даховий вентилятор ВКМК проблем не складе. Наші спеціалісти його опрацюють та у всьому проконсультують.

Вентиляційний завод ПК СІСТЕМАКС (Київ, Україна) пропонує найвигідніші умови для придбання відцентрового вентилятора ВКМК (ВКМКп): ціна, наявність, терміни виготовлення, доставка по Україні та умови оплати. Для постійних замовників завжди діють оптові ціни.

Ми цінуємо Ваш вибір.

 

html_block_3
×
ВЕНТС ВКМК (VENTS VKMK) дахові відцентровні вентилятори
Наверх