Головна Електродвигуни Вибухозахищені електродвигуни

Вибухозахищені електродвигуни

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Напруга 380 В. АИМ - для нафтохімічного і газового середовища. АИУ - для пиловугільній середовища.
0,75 ... 132 кВт
750 ... 3 000 об/хв
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС
МЕЗ (Білорусь)
Напруга 380 В. Короткозамкнутий ротор. Для нафтогазової промисловості.
0,12 ... 11 кВт
750 ... 3 000 об/хв
Повний каталог МЭЗ

Вибухозахищений електродвигун купити - каталог та ціна на електромотор ВЗ

Вибухозахищені двигуни – це асинхронний привід з короткозамкненим ротором має захисний корпус, що забезпечує захист механізмів від впливу зовнішніх факторів. Устаткування призначене для експлуатації у вибухонебезпечних умовах, його встановлюють для приводу машин і механізмів в хімічній, гірничодобувній, нафтопереробній та інших сферах промисловості.
 

Огляд особливостей двигунів

Вибухозахищені електродвигуни оснащуються корпусом з матеріалу, мало схильного до нагрівання. Виробники пропонують електродвигуни асинхронні вибухозахищені, призначені для використання в різних кліматичних зонах:

 • для експлуатації в умовах помірного клімату призначається обладнання серії з маркуванням У – допустима температура навколишнього повітря від -40 до +45 градусів;
 • для експлуатації в холодній зоні використовується обладнання з маркуванням УХЛ – допустимий температурний режим складає від -40 до +60 градусів;
 • моделі для роботи в тропічному кліматі позначаються індексом Т – допустиме значення навколишнього повітря від +45 до –10 градусів.
   

Для додаткового захисту корпус двигунів має металеві кільця. Для власного охолодження, їх оснащують вентилятором для обдування.

Залежно від умов експлуатації, можна вибрати електродвигун, що працює в одному з режимів (S1 ... S6), де:

 • S1 ... S3 – це основні режими при роботі електродвигунів: тривалої роботи з постійним або змінним навантаженням, короткочасний, повторно-короткочасний режим - відповідно.
  S4 ... S6 – додаткові, довільні режими.
   

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент електричних двигунів у вибухозахищеному корпусі за доступною ціною від офіційних постачальників:

 • однофазні або трифазні моделі різної потужності;
 • виконання - силуміновий корпус, пофарбовані порошковою фарбою;
 • режим роботи відповідає класу S1, що забезпечує тривалий і безперервний період експлуатації;
 • корпус обладнання має захист від вологи та пилу, що відповідає стандарту IP54, відповідає вимоги державних стандартів.
   

Устаткування призначене для роботи на нафтопереробних підприємствах, в газодобувній галузі.

Як зробити покупку?

Наша компанія пропонує купити надійне обладнання від офіційних постачальників за вигідною ціною. На сайті є прайс, повний опис, характеристики. При виникненні питань при виборі, професійні інженери компанії нададуть повну інформацію, виконають необхідні розрахунки.

Оплата здійснюється готівковим або безготівковим способом. Доставка товару в усій території України здійснюється вітчизняними транспортними компаніями. Для жителів столиці доступні послуги кур'єра та самовивіз.

Наверх