Головна Циклони Циклони для вапнякового пилу

Циклони для вапнякового пилу

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Циклон сухого незлипаючого пилу. Діаметр корпусу 703 ... 1943 мм
-20...100 ºС
1 500 ... 10 000 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Промислова очистка повітря від вапнякового пилу.
Виготовлення пилоуловлюючих агрегатів

При випалюванні вапняних каменів і дробленні каменю для отримання вапна рясно виділяється вапняковий пил. Дрібні дисперсні частинки осідають на виробничому обладнанні, подразнюють очі та шкіру робочих, проникають в легені. Циклони для вапняного пилу, встановлені в цехах по переробці вапняку, дозволяють очистити повітря, зробити безпечним виробничий процес.

Принцип работи

Витяжна установка для вапняного пилу типу СИОТ працює за принципом відцентрової сили і схожа з роботою пилососа:

  • Примусово нагнітається через вхідний патрубок повітря починає під дією відцентрової сили формувати вихровий потік.
  • У процесі обертання вапняні частки переміщаються до центру. Під дією сили тяжіння вони потрапляють в бункер.
  • Очищений від великих елементів повітряний потік проходить через систему фільтрів, де відбувається уловлювання дрібної суспензії.

У циклонних системах типу СИОТ підведення забруднених повітряних мас і їх очищення проводиться в центральній частині корпусу. Насичений вапняними частинками повітря опускається вниз. Аналогічно в пиловловлювач надходить додаткова порція повітряної суміші, яка також закручується в вихровий потік.

Очищення від домішок вапняку відбувається як у верхній, так і в нижній частині корпусу. Приймачі для пилових елементів розташовані вгорі і внизу.

Промислові пиловловлювачі СИОТ призначаються для очищення неагресивних газів і повітряних мас від твердих домішок. Агрегати встановлюють на виробництвах, де в процесі обробки матеріалів з'являється пил і невелика за розміром стружка (деревна, металева).

Як зробити зручну і вигідну покупку

Якщо ви хочете вигідно купити циклон для вапняного пилу, зверніться в компанію СИСТЕМАКС. Ми працюємо з відомими виробниками і пропонуємо якісне обладнання з гарантією якості.

У нас ціна на циклон для вапняного пилу найнижча в країні. Також ми пропонуємо зручні умови оплати і доставки.

Наша компанія поставляє пилеуловлювальне обладнання не тільки по Україні, але і в інші країни. Покупцям з-за кордону ми допомагаємо оформити документи, необхідні для проходження митного контролю. СІСТЕМАКС піклується про те, щоб ви могли швидко і зі зручністю отримати циклони для уловлювання вапняного пилу.

Наверх