ВЕНТС РСА5Е-М (VENTS RSA5E-M) трансформаторний регулятор швидкості вентилятора

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Сила струму Напруга мережі Ціна
РСА5Е-2-М Перейти » договірна 220 А 2
договірнаЗамовити
РСА5Е-3-М Перейти » договірна 220 А 3
договірнаЗамовити
РСА5Е-4-М Перейти » договірна 220 А 4
договірнаЗамовити
РСА5Е-10-М Перейти » договірна 220 А 10
договірнаЗамовити
РСА5Е-12-М Перейти » договірна 220 А 12
договірнаЗамовити
РСА5Е-13-М Перейти » договірна 220 А 13
договірнаЗамовити

Огляд регулятора швидкості ВЕНТС РСА5Е-М

Загальні дані

  • трансформаторний регулятор швидкості однофазних електродвигунів;
  • регулювання швидкості вентилятора 220 В;
  • матеріал корпусу - сталь із полімерним покриттям; 
  • регулятор має п'ять швидкостей від 110 до 230 В;
  • ступінь захисту IP 21 та IP 54;
  • номінальний струм до 2-4 та 10-13 А;
  • виробник - VENTS (Україна);
  • гарантія 2 роки.

 

Застосування ВЕНТС РСА5Е М

Застосовується в системах вентиляції для керування однофазним вентилятором за допомогою ступінчастого регулювання швидкості обертання електродвигуна. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує допустимого значення струму регулятора.

Трансформаторний регулятор має додаткові функції, такі як клеми для підключення до кімнатного термостату, клеми для підключення та керування зовнішнім обладнанням та можливість підключення виносного пульта перемикання швидкостей. Регулятор призначений для установки всередині приміщення з урахуванням вільної рекуперації повітря для охолодження внутрішніх ланцюгів.

 

Трансформаторний регулятор швидкості вентилятора VENTS РСА5Е-М купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Регулятор VENTS РСА5Е М Київ - трансформаторний регулятор швидкості вентилятора, застосування якого забезпечує плавне регулювання швидкості обертання електродвигуна. Купити VENTS РСА5Е-М означає отримати пристрій, який досить швидко самоокупиться. Регулятор призначений для встановлення усередині приміщення з урахуванням вільної рекуперації. Для захисту від перенапруги регулятор Вентс РСА5Е...М має вбудований пристрій захисту. Корпус регулятора виконаний із сталі з полімерним покриттям.

Технічні характеристики регулятора швидкості : ціна, ширина та довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, клас захисту, вага та струм, креслення, де вказані розміри та габарити - характеристика та значення всіх параметрів регулятора є на сайті компанії systemax.ua швидкого ознайомлення. Інструкція з експлуатації регулятора швидкості розповідає про підключення та налаштування.

Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Купити трансформаторний регулятор швидкості вентилятора Вентс РСА5Е можна оформивши замовлення на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон - купити регулятор швидкості вентилятора на експорт - Польща, Грузія, Литва, Латвія, Молдова, Україна. Замовлення надходить із повним комплектом документів - паспорт на регулятор швидкості вентилятора, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС РСА5Е-М (VENTS RSA5E-M) трансформаторний регулятор швидкості вентилятора
Наверх