ЦВВ циклон із вбудованим пиловим вентилятором

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Продуктивність Діаметр Потужність Частота обертів Ціна
ЦВВ-1700 Перейти » договірна 1700 м³/год 430 мм 1,5 кВт 3000 об/хв
договірнаЗамовити
ЦВВ-2500 Перейти » договірна 2500 м³/год 520 мм 2,2 кВт 3000 об/хв
договірнаЗамовити
ЦВВ-4000 Перейти » договірна 4000 м³/год 660 мм 4,0 кВт 3000 об/хв
договірнаЗамовити
ЦВВ-6000 Перейти » договірна 6000 м³/год 800 мм 5,5 кВт 3000 об/хв
договірнаЗамовити
ЦВВ-9000 Перейти » договірна 9000 м³/год 1000 мм 7,5 кВт 3000 об/хв
договірнаЗамовити

Характеристики циклону з вентилятором ЦВВ

Загальні дані

  • призначений для очищення повітря від пилу в пневмотранспортних системах та аспірації на підприємствах;
  • допустима запилення 0,2 кг на м3;
  • вбудований вентилятор;
  • економія 20% рахунок зменшення гідравлічного опору;
  • підходить для більшості видів та фракцій пилу.

Призначення циклону ЦВВ

Призначений для очищення повітря від пилу різних фракцій та видів у системах аспірації та пневмотранспорту на заводах та підприємствах, основна перевага – компактність пристрою так як вентилятор вже інтегрований у тіло циклону.

Правильно підібраний вентилятор, зменшення згинів каналів вентиляції та місце розміщення за рахунок зниження гідравлічного опору системи економиться до 20% електроенергії, знижується зношування двигуна вентилятора, а також збільшується ефективність системи.

Вбудований вентилятор допомагає заощадити кошти та час на припасування та монтаж різних деталей один до одного.

Циклон ЦВВ купити у Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Група циклонів ЦВВ - що це за агрегат, яке застосування має пристрій та хто найкращий виробник обладнання даного типу? Даний механізм промислового вигляду має важливе призначення – очищення повітря від пилу, що застосовують у різних галузях промисловості. При виборі моделі важливо звернути увагу до опис циклону і таку інформацію: маркування циклону марка ЦВВ - розшифровка літерного позначення і що його номер; технічні характеристики та параметри, такі як робочий тиск, точна вага, потужність, температура, напруга; розміри та габарити, їх значення - висота, довжина, ширина та діаметр; креслення - схема виконання; уточнення комплектації та її конструкція - які запчастини повинні входити до складу (базова комплектація або необхідно комплектувати додатковими складовими - парасолька або равлик, постамент, бункер); встановлення циклону, його монтаж, налаштування, підключення до мережі та правильний принцип роботи - це додатково вказано в посібнику з експлуатації.

Тільки у нас представлена ​​вся ця та інша інформація. Також для Вас зроблено професійні фото. Виробник СИСТЕМАКС щодня отримує позитивні відгуки – найкраще обслуговування, висока якість, хороша ціна та перевірена довговічність. Циклон ЦВВ перед відправкою перевіряють на справність та відповідність усім положенням ГОСТ. Вам надається повний пакет документів - паспорт та інструкція з експлуатації.

Завод завжди готовий виготовити агрегат, який матиме необхідну Вам характеристику - заміну параметрів, його зміст і витрату, виробити аналог. Важливо! Компанія відправляє промислове обладнання та на експорт – Грузія, Молдова, Туреччина, Литва, Латвія. Купити циклон ЦВВ Україна можна онлайн на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_3
×
ЦВВ циклон із вбудованим пиловим вентилятором
Наверх