ВЕНТС ВКОМ (VENTS VKOM) осьові вентилятори в канальному корпусі

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Діаметр повітр.каналу Напруга Продуктивність Тиск Вага Ціна
ВКОМ 150 Перейти » договірна 150 мм 220 В 200 м³/год 49 Па 1,8 кг
договірнаЗамовити
ВКОМ 200 Перейти » договірна 200 мм 220 В 405 м³/год 72 Па 2,4 кг
договірнаЗамовити
ВКОМ 250 Перейти » договірна 250 мм 220 В 1070 м³/год 83 Па 3,7 кг
договірнаЗамовити
ВКОМ 315 Перейти » договірна 315 мм 220 В 1700 м³/год 109 Па 4,9 кг
договірнаЗамовити

Характеристика осьових вентиляторів ВЕНТС ВКОМ (VENTS VKOM) 

Загальні дані

 • осьовий вентилятор в канальному корпусі;
 • металевий корпус з полімерним покриттям;;
 • корпус - вуглецева сталь (нержавіюча сталь - під замовлення);
 • монтується в канали повітроводів;
 • ступінь захисту IP 44;
 • рівень шуму від 45 до 70 дБА;
 • температура переміщуваного середовища від -30 до +60 оС
 • максимальна продуктивність до 1700 м³ / год;
 • максимальний робочий тиск до 109 Па;
 • напруга мережі 220 В;
 • виробник - VENTS (Україна);
 • гарантія 2 роки.

Застосування ВЕНТС ВЕНТС ВКОМ

Осьові вентилятори ВЕНТС ВКОМ (VENTS VKOM) в канальному корпусі застосовують в припливних і витяжних вентиляційних системах з повітряними каналами невеликою протяжністюВЕНТС підходить для організації місцевого обдуву і охолодження, так як завдяки канальному корпусу створюється строго спрямований повітряний потік з хорошою довжиною струменя. Цей вентилятор може слугувати своєрідною тепловою гарматою, тільки без функції нагріву повітря.

Монтаж вентилятора ВЕНТС ВКОМ

Монтаж може проводитись як в вентиляційних установках для кондиціонування, так і можливе функціонування окремо. Коли робота проводиться окремо вентилятор може під'єднуватися до воздуховода двома варіантами: за допомогою двох патрубків (вихлопний і всмоктуючий) або тільки вихлопним патрубком. Всмоктуючий патрубок має круглий перетин, відповідно вихлопний патрубок -  прямокутний. Живлення надходить через зовнішні клеми.

Осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - якість / ціна

Як купити осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ Київ запитаєте Ви. Все легко: перше – можна оформити замовлення онлайн на сайті нашої компанії (з Вами відразу зв’яжуться для уточнення інформації щодо вибору моделі та виробництва); Друге – зателефонуйте за одним із номерів та отримаєте повну та детальну консультацію від спеціалізованих менеджерів.

Щоб правильно обрати модель вентиляторів потрібно дотримуватись певного алгоритму. Вияснити чи підходить Вам призначення та застосування даної моделі вентиляторів ВЕНТС (часто про це розповідає маркування, що має пристрій, тобто розшифрування значення). Після цього необхідно визначитись які технічні характеристики, параметри характерні для обладнання та їх значення. Наприклад для вентилятора ВКОМ на сайті виробник СИСТЕМАКС зазначив усі характеристики: напруга, сила струму, частота струму в Гц, частота обертання електродвигуна, робочий тиск, рівень шуму та вага в кг. Не менш важливо – знати необхідний розмір вентилятора та габарити. Ширина, довжина, висота, діаметр крильчатки (на значення вказує цифрове позначення в маркуванні), тобто усі приєднувальні та габаритні розміри вказанні на креслення виконання вентилятора.

Завод на індивідуальні замовлення приймає виготовлення вентиляторів різного типу Україна: зробити модель аналог Вашому – розробка проводиться по аналогії виготовлення неробочого обладнання клієнта; проводиться за необхідності заміна характеристик.

Системакс надає клієнтам тільки найкраще та перевірене обладнання: висока якість, приємна ціна, підтверджена довговічність та тільки хороші відгуки й багато постійних клієнтів. При отриманні клієнт має повний пакет документів до якого входять: паспорт вентилятора ВКОМ, інструкція з експлуатації. Керівництво з експлуатації містить такий опис – підключення вентилятора, налаштування правильної роботи, детальний принцип дії, монтаж та заходи безпеки, відповідність ГОСТ.

Додатково продаж проводиться і на експорт. Допомагаємо з оформленням усіх документів, при чому вартість залишається незмінно низькою. Тому можна купити вентилятор ВКОМ Литва, Латвія, Грузія, Молдова.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_3
×
ВЕНТС ВКОМ (VENTS VKOM) осьові вентилятори в канальному корпусі
Наверх