ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 150 осьовий вентилятор в канальному корпусі
Інші моделі:
ВКОМ 200
договірна
ВКОМ 250
договірна
ВКОМ 315
договірна
Каталог ВКОМ

Технічні характеристики ВЕНТС ВКОМ 150

Параметр Значение
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,26 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1360 об/хв
Потужність 36 Вт
Продуктивність (max) 200 м³/ч
Тиск (max) 49 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 33 дБА
Температура переміщуваного повітря -30...+40 °С
Діаметр крильчатки 150 мм
Клас захисту IP X4
Маса 1,8 кг

 

Загальні дані

 • вентилятор осьовий канальний;
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • полімерно-порошкове фарбування;
 • монтаж - в круглі канали повітроводів;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   

Застосування вентилятора VENTS ВКОМ 150

Осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ-150 виконаний в канальному корпусі діаметром 150 мм.  Вентилятори можна використовувати для вентиляції приміщень. Але варто знати, що цей вентилятор за типом осьовий, і він не може створити високий тиск. Тому його не встановлюють в складні вентиляційні канали з великою довжиною, з кутовими переходами, фільтрами та іншими джерелами аеродинамічного опору.

Не дивлячись на деякі обмеження, осьовий вентилятор використовується досить широко. Наприклад, його застосовання характерне для здійснення припливу або витяжки повітря в приміщенні через прямий і не дуже довгий канал повітроводів. Головне його призначення -  переміщенння повітря з одного приміщення в інше.

ВЕНТС ВКОМ№150 чудово підходить для організації місцевого обдуву і охолодження, так як завдяки канальному корпусу створюється строго спрямований повітряний потік з хорошою довжиною струменя. Цей вентилятор може слугувати своєрідною тепловою гарматою, тільки без функції нагріву повітря.

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКОМ150

В процесі підготовки...

 

Конструкція вентилятора

 • сталевий корпус з полімерним покриттям
 • однофазний електродвигун
 • клемна коробка

 

Корпус виконаний у вигляді каналу, що дає йому практичність і підвищує його функціональність. ВКОМ – це стандартна модель в сталевому корпусі. Є ще ВКОМц – канальний осьовий вентилятор з корпусом з оцинкованої сталі і алюмінієвої крильчаткою. На корпусі розташована клемна коробка для зручності підключення вентилятора до електричної мережі.

Асинхронний однофазний електродвигун вентилятора має клас захисту IP 44. У двигуні використовуються підшипники кочення, які істотно подовжують термін його експлуатації. Для запобігання перегріву двигуна в нього вбудована тепловий захист. Автоматика теплового захисту працює таким чином, що при досягненні критично високої температури двигун відключається від електричної мережі, деякий час остигає до певної температури і потім автоматично включається.

 

Де і як встановлюється осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ №150

Монтаж вентилятора

Кріпиться канальний осьовий вентилятор ВЕНТС хомутами безпосередньо до повітроводів. Якщо діаметр повітровода не підходить, тоді використовуються редуктори РМ (сталь з полімерним покриттям), або РМ ... ц (оцинкована сталь). Вентилятор додатково можна прикріпити до стіни. Для цього в комплекті поставки ВКОМк є монтажні кронштейни. Підключення вентилятора до електричної мережі здійснюється через виносну клемну коробку.

 

Регулювання швидкості

Регулюючи швидкість обертання вентилятора, можна змінювати його продуктивність та інтенсивність створюваного їм повітряного потоку. Осьовий вентилятор сам по собі не має можливості регулювання швидкості. Але цього можна досягнути, підключивши до нього регулятор. При використанні автотрансформаторного регулятора – регулювання буде ступінчасте. А якщо застосувати тиристорний регулятор – тоді швидкість вентилятора регулюється плавно.

Іноді виникають ситуації, коли вентиляторів ВЕНТС ВКОМ/150 декілька. В такому випадку можна їх все підключити до одного регулятора, але за умови, що сумарна потужність вентиляторів і їх робочий струм будуть нижче номінальних параметрів регулятора. Ну а якщо загальна потужність і струм вентиляторів вище – тоді слід використовувати 2 або більше регуляторів.

Рівень звукової потужності Октавні смуги частот Значення
Загальне значення   53 дБА
LpA на відстані 3 м   32 дБА
LpA на відстані 1 м   42 дБА
LwA до оточення 63 Гц 22 дБА
125 Гц 34 дБА
250 Гц 38 дБА
500 Гц 44 дБА
1000 Гц 48 дБА
2000 Гц 48 дБА
4000 Гц 44 дБА
8000 Гц 38 дБА
 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ВКОМ-150, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) та об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 200 м³/год - продуктивність вентилятора

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний та металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Птахівник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКОМ-150 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Як купити осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ 150 Київ запитаєте Ви. Все легко: перше – можна оформити замовлення онлайн на сайті нашої компанії (з Вами відразу зв’яжуться для уточнення інформації щодо вибору моделі та виробництва); Друге – зателефонуйте за одним із номерів та отримаєте повну та детальну консультацію від спеціалізованих менеджерів.

Щоб правильно обрати модель вентиляторів потрібно дотримуватись певного алгоритму. Вияснити чи підходить Вам призначення та застосування даної моделі вентиляторів ВЕНТС (часто про це розповідає маркування, що має пристрій, тобто розшифрування значення). Після цього необхідно визначитись які технічні характеристики, параметри характерні для обладнання та їх значення. Наприклад для вентилятора ВКОМ на сайті виробник СИСТЕМАКС зазначив усі характеристики: напруга, сила струму, частота струму в Гц, частота обертання електродвигуна, робочий тиск, рівень шуму та вага в кг. Не менш важливо – знати необхідний розмір вентилятора та габарити. Ширина, довжина, висота, діаметр крильчатки (на значення вказує цифрове позначення в маркуванні), тобто усі приєднувальні та габаритні розміри вказанні на креслення виконання вентилятора.

Завод на індивідуальні замовлення приймає виготовлення вентиляторів різного типу Україна: зробити модель аналог Вашому – розробка проводиться по аналогії виготовлення неробочого обладнання клієнта; проводиться за необхідності заміна характеристик.

Системакс надає клієнтам тільки найкраще та перевірене обладнання: висока якість, приємна ціна, підтверджена довговічність та тільки хороші відгуки й багато постійних клієнтів. При отриманні клієнт має повний пакет документів до якого входять: паспорт вентилятора ВКОМ-150, інструкція з експлуатації. Керівництво з експлуатації містить такий опис – підключення вентилятора, налаштування правильної роботи, детальний принцип дії, монтаж та заходи безпеки, відповідність ГОСТ.

Додатково продаж проводиться і на експорт. Допомагаємо з оформленням усіх документів, при чому вартість залишається незмінно низькою. Тому можна купити вентилятор ВКОМ150 Литва, Латвія, Грузія, Молдова.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх