ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі

Зроблено в Україні 
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 200 осьовий вентилятор в канальному корпусі
+38 (044) 334-44-27
+38 (044) 424-74-74
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
info@systemax.ua
+38 (063) 995-99-09
Visa Mastercard Приват24 Новая Почта
Інші моделі:
ВКОМ 150
договірна
ВКОМ 250
договірна
ВКОМ 315
договірна
Каталог ВКОМ

Технічні параметри ВЕНТС ВКОМ 200 

Параметр Значення
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,28 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1300 об/хв
Потужність 43 Вт
Продуктивність (max) 405 м³/год
Тиск (max) 72 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 32 дБА
Максимальна температура переміщуваного повітря 40°С
Клас захисту IP 24
Діаметр крильчатки 200 мм
Маса 2,4 кг

Загальні дані

  • вентилятор осьовий канальний;
  • металевий з полімерно-порошковим фарбуванням;
  • монтаж - в круглі канали повітроводів;
  • виробник - ВЕНТС (Україна);
  • гарантія 2 роки.

ЗАСТОСУВАННЯ: осьовий вентилятор VENTS ВКОМ 200 в канальному корпусі

Осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ 200 виконаний в канальному корпусі діаметром 200 мм.  Вентилятори ВКОМ можна використовувати для вентиляції приміщень. Але варто знати, що цей вентилятор за типом осьовий, і він не може створити високий тиск. Тому його не встановлюють в складні вентиляційні канали з великою довжиною, з кутовими переходами, фільтрами та іншими джерелами аеродинамічного опору.

Не дивлячись на деякі обмеження, осьовий вентилятор ВКОМ 200 використовується досить широко. Наприклад, його застосовують для здійснення припливу або витяжки повітря в приміщенні через прямий і не дуже довгий канал повітроводів. Ще з його допомогою переміщують повітря з одного приміщення в інше.

ВЕНТС ВКОМ 200 чудово підходить для організації місцевого обдуву і охолодження, так як завдяки канальному корпусу створюється строго спрямований повітряний потік з хорошою довжиною струменя. Цей вентилятор може слугувати своєрідною тепловою гарматою, тільки без функції нагріву повітря.

КОНСТРУКЦІЯ

Вентилятор осьовий ВЕНТС ВКОМ 200 має сталевий корпус з полімерним покриттям, гарантія на яке 10 років. Корпус виконаний у вигляді каналу, що дає йому практичність і підвищує його функціональність. ВКОМ – це стандартна модель в сталевому корпусі. Є ще ВКОМц – канальний осьовий вентилятор з корпусом з оцинкованої сталі і алюмінієвої крильчаткою. На корпусі розташована клемна коробка для зручності підключення вентилятора до електричної мережі.

ДВИГУН, яким оснащений вентилятор ВЕНТС 200 ВКОМ

Асинхронний однофазний електродвигун вентилятора ВЕНТС ВКОМ 200 має клас захисту IP 44. У двигуні використовуються підшипники кочення, які істотно подовжують термін його експлуатації. Для запобігання перегріву двигуна в нього вбудована тепловий захист. Автоматика теплового захисту працює таким чином, що при досягненні критично високої температури двигун відключається від електричної мережі, деякий час остигає до певної температури і потім автоматично включається.

РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ

Регулюючи швидкість обертання вентилятора, можна змінювати його продуктивність та інтенсивність створюваного їм повітряного потоку.

Осьовий вентилятор VENTS ВКОМ 200 сам по собі не має можливості регулювання швидкості. Але цього можна досягнути, підключивши до нього регулятор. При використанні автотрансформаторного регулятора – регулювання буде ступінчасте. А якщо застосувати тиристорний регулятор – тоді швидкість вентилятора регулюється плавно.

Іноді виникають ситуації, коли вентиляторів ВЕНТС ВКОМ200  декілька. В такому випадку можна їх все підключити до одного регулятора, але за умови, що сумарна потужність вентиляторів і їх робочий струм будуть нижче номінальних параметрів регулятора. Ну а якщо загальна потужність і струм вентиляторів вище – тоді слід використовувати 2 або більше регуляторів.

МОНТАЖ та ВСТАНОВЛЕННЯ: вентилятор осьовий ВЕНТС ВКОМ 200 канальний

Кріпиться канальний осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ 200 хомутами безпосередньо до повітроводів діаметром 200 мм. Якщо діаметр повітровода не підходить, тоді використовуються редуктори РМ (сталь з полімерним покриттям), або РМ ... ц (оцинкована сталь). Вентилятор додатково можна прикріпити до стіни. Для цього в комплекті поставки ВКОМк є монтажні кронштейни. Підключення вентилятора до електричної мережі здійснюється через виносну клемну коробку.

Осьові вентилятори ВКОМ 200 в канальному корпусі виробляє український завод вентиляційного обладнання VENTS, який перебуває в Київській обл., р. Боярка.

У нас Ви можете купити оптом і в роздріб осьовий канальний вентилятор ВЕНТС ВКОМ 200. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті, зателефонувати нам або приїхати в наш офіс. Доставку ми здійснюємо по всій Україні всіми службами перевезення. Також Ви можете забрати вентилятор самовивозом зі складу нашої компанії ТОВ СИСТЕМАКС (Київ, Україна), основною діяльністю якої є продаж промислових осьових вентиляторів ВЕНТС.

Написати відгук
Наверх