ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
ВЕНТС ВКОМ 315 осьовий вентилятор в канальному корпусі
Інші моделі:
ВКОМ 150
договірна
ВКОМ 200
договірна
ВКОМ 250
договірна
Каталог ВКОМ

Технічні характеристики ВЕНТС ВКОМ 315

Параметр Значение
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,75 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1300 об/хв
Потужність 110 Вт
Продуктивність (max) 1700 м³/ч
Тиск (max) 109 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 42 дБА
Температура переміщуваного повітря -30...+40 °С
Діаметр крильчатки 315 мм
Клас захисту IP X4
Маса 4,9 кг

 

Загальні дані

 • вентилятор осьовий канальний;
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • полімерно-порошкове фарбування;
 • монтаж - в круглі канали повітроводів;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   

Застосування вентилятора VENTS ВКОМ 315

Осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ-315 виконаний в канальному корпусі діаметром 315 мм.  Вентилятори можна використовувати для вентиляції приміщень. Але варто знати, що цей вентилятор за типом осьовий, і він не може створити високий тиск. Тому його не встановлюють в складні вентиляційні канали з великою довжиною, з кутовими переходами, фільтрами та іншими джерелами аеродинамічного опору.

Не дивлячись на деякі обмеження, осьовий вентилятор використовується досить широко. Наприклад, його застосовання характерне для здійснення припливу або витяжки повітря в приміщенні через прямий і не дуже довгий канал повітроводів. Головне його призначення -  переміщенння повітря з одного приміщення в інше.

ВЕНТС ВКОМ№315 чудово підходить для організації місцевого обдуву і охолодження, так як завдяки канальному корпусу створюється строго спрямований повітряний потік з хорошою довжиною струменя. Цей вентилятор може слугувати своєрідною тепловою гарматою, тільки без функції нагріву повітря.

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКОМ315

В процесі підготовки...

 

Конструкція вентилятора

 • сталевий корпус з полімерним покриттям
 • однофазний електродвигун
 • клемна коробка

 

Корпус виконаний у вигляді каналу, що дає йому практичність і підвищує його функціональність. ВКОМ – це стандартна модель в сталевому корпусі. Є ще ВКОМц – канальний осьовий вентилятор з корпусом з оцинкованої сталі і алюмінієвої крильчаткою. На корпусі розташована клемна коробка для зручності підключення вентилятора до електричної мережі.

Асинхронний однофазний електродвигун вентилятора має клас захисту IP 44. У двигуні використовуються підшипники кочення, які істотно подовжують термін його експлуатації. Для запобігання перегріву двигуна в нього вбудована тепловий захист. Автоматика теплового захисту працює таким чином, що при досягненні критично високої температури двигун відключається від електричної мережі, деякий час остигає до певної температури і потім автоматично включається.

 

Де і як встановлюється осьовий вентилятор ВЕНТС ВКОМ №315

Монтаж вентилятора

Кріпиться канальний осьовий вентилятор ВЕНТС хомутами безпосередньо до повітроводів. Якщо діаметр повітровода не підходить, тоді використовуються редуктори РМ (сталь з полімерним покриттям), або РМ ... ц (оцинкована сталь). Вентилятор додатково можна прикріпити до стіни. Для цього в комплекті поставки ВКОМк є монтажні кронштейни. Підключення вентилятора до електричної мережі здійснюється через виносну клемну коробку.

 

Регулювання швидкості

Регулюючи швидкість обертання вентилятора, можна змінювати його продуктивність та інтенсивність створюваного їм повітряного потоку. Осьовий вентилятор сам по собі не має можливості регулювання швидкості. Але цього можна досягнути, підключивши до нього регулятор. При використанні автотрансформаторного регулятора – регулювання буде ступінчасте. А якщо застосувати тиристорний регулятор – тоді швидкість вентилятора регулюється плавно.

Іноді виникають ситуації, коли вентиляторів ВЕНТС ВКОМ/315 декілька. В такому випадку можна їх все підключити до одного регулятора, але за умови, що сумарна потужність вентиляторів і їх робочий струм будуть нижче номінальних параметрів регулятора. Ну а якщо загальна потужність і струм вентиляторів вище – тоді слід використовувати 2 або більше регуляторів.

Рівень звукової потужності Октавні смуги частот Значення
Загальне значення   53 дБА
LpA на відстані 3 м   32 дБА
LpA на відстані 1 м   42 дБА
LwA до оточення 63 Гц 39 дБА
125 Гц 49 дБА
250 Гц 44 дБА
500 Гц 50 дБА
1000 Гц 56 дБА
2000 Гц 49 дБА
4000 Гц 42 дБА
8000 Гц 60 дБА
 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ВКОМ-315, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) та об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 1700 м³/год - продуктивність вентилятора

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний та металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Птахівник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКОМ-315 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Вентилятор ВКФ2Д250 здебільшого використовують для проведення подачі повітря в приміщеннях офісного та промислового призначення. Конструкція та застосування мають розшифрування саме з маркування моделі ВКФ - вентилятор осьовий канальний. Цифрове позначення 200 вказує на діаметр крильчатки в мм.

При виборі важливо ознайомитись, які технічні характеристики та параметри і їх значення характерні для даної моделі. Також необхідно звернути увагу на розмір - приєднувальні та габаритні розміри вказані на креслення даного вентилятора. Тому можна легко дізнатися їх величини та габарити - ширина, висота, довжина в мм.

Характеристика параметрів зазначена на нашому сайті, де дані усі їх значення - яка допустима напруга для правильного налаштування, щоб провести вибрати правильний принцип роботи; сила та частота струму; частота обертання електродвигуна, продуктивність вентилятора ВКФ2Д 250 та його потужність й робочий тиск; зазначена точна вага, що має даний пристрій та його керівництво з експлуатації; вказані межі - температура переміщуваного повітря. Завод проводить виготовлення вентиляторів на перед замовлення – легко проводиться заміна характеристик, можна розробити аналог неробочого вентилятора клієнта, зробити інші запчастини.

Якщо при виборі Вам було важко розібратися з характеристиками, не змогли підібрати модель - в компанії працюють тільки спеціалісти, як допоможуть з вибором, проконсультують щодо підключення та зроблять для Вас замовлення. На сайті також можна замовити вентилятор – тоді на покупку Ви потратите мінімум часу. Тому купити канальний вентилятор ВКФ 2Д 250 найкраще в компанії СИСТЕМАКС – гарантована найвища якість, низька ціна, перевірена довговічність – тільки позитивні відгуки.

Замовити вентилятори можуть покупці з України та інших країн, підприємства, організації та постачальники товарів – проводиться оперативна доставка по Україні та за кордон – Молдова, Грузія, Казахстан, Литва, Латвія. Виробник надає усі необхідні документи: паспорт на вентилятор ВКФ 2Д250, інструкція з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх