ВЕНТС РС (VENTS RS) регулятор швидкості вентилятора

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Сила струму Напруга мережі Ціна
РС 1-300 Перейти » договірна 1,5 А 220 В
договірнаЗамовити
РС 1-400 Перейти » договірна 1,8 А 230 В
договірнаЗамовити

Огляд регулятора швидкості ВЕНТС РС 

Загальні дані:

  • Теристорний регулятор;
  • регулювання  швидкості вентилятора 220 В;
  • ступінь захисту IP 40;
  • номінальний струм  до 1,5 - 1,8 А;
  • виробник - VENTS (Украина);
  • гарантія  2 роки.
     

Примітка ВЕНТС РС

Застосовується  в системах вентиляції для Включення/Виключення та регулювання швидкості обертання  однофазних  електродвигунів вентиляторів, які керуються  напругою . Допускається управління декількома вентиляторами ,якщо  загальний  споживаний струм не перевищуе  допустимого значення струму регулятора . 

Регулятор призначений для установки в середині приміщення на стіні в прихованій  монтажній  коробці МКВ-2 (замовляеться  окремо ). Може встановлюватись у стандартні електромонтажні круглі коробки .. 

Теристорный регулятор скорости вентилятора VENTS RS купить в Киеве, доставка по Украине, экспорт в страны СНГ - цена / качество

Терісторний регулятор VENTS RS Київ - регулятор швидкості вентилятора застосування якого забезпечує плавне регулювання швидкості обертання вентилятора. Купити VENTS RS означає отримати пристрій, що досить швидко самоокупитися. Регулятор Vents RS призначений для установки усередині приміщення на стіні, в прихованій монтажній коробці, а так само можна встановлювати в стандартні електромонтажні коробки. Регулятор ведеться від максимального призначення до мінімального значення струму. Значення мінімальної швидкості обертання РС задається змінним резистором на платі управління регулятором. Призначення моделі Vents RS можливо не тільки на підприємствах, але і в житлових приміщеннях - автосалони, аптеки, спортзали.

Для захисту від перенапруги регулятор Вентс РС має змінний плавки запобіжник. Корпус регулятора виконаний з пластика. Регулятор має високу точність і ефективність управління.

Технічні характеристики регулятора швидкості: ціна, ширина і довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, клас захисту, вага і струм, креслення, де вказані розміри і габарити - характеристика і значення всіх параметрів терісторного регулятора Вентс РС є на сайті компанії systemax .ua для швидкого ознайомлення. Не знаєте наскільки компактне і сучасний пристрій - все зрозуміло по фото. Устаткування має перевірку ГОСТ і отримує сотні позитивні відгуки. Інструкція по експлуатації регулятора швидкості розповідає про підключення та налаштування.Системакс - производитель, что продает оборудование напрямую, завод поставляет клиентам без посредников. Поэтому цена всегда приятная, а качество только высокое - для изготовления используются только качественные запчасти. Нужно особое вентиляционное оборудование? Не проблема! Наш завод готов сделать аналог, возможна замена параметров.

Де найкраща вартість? Думаю відповідь приходить сам. Купити терісторний регулятор швидкості вентилятора Вентс РС можна оформивши замовлення на сайті. Можливий і інший варіант - зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи і уточнять всі налаштування. Продаж проводиться і за кордон - купити терісторний регулятор швидкості вентилятора на експорт - Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить з повним комплектом документів - паспорт на регулятор швидкості вентилятора, керівництво по експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір і Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС РС (VENTS RS) регулятор швидкості вентилятора
Наверх