ВЕНТС КР повітряний клапан прямокутний з ручним керуванням (заслінка прямокутна)

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Перетин проточної частини Вага Ціна
КР 400x200 Перейти » договірна 400x200 мм 3 кг
договірнаЗамовити
КР 500x250 Перейти » договірна 500x250 мм 3,8 кг
договірнаЗамовити
КР 500x300 Перейти » договірна 500x300 мм 3,1 кг
договірнаЗамовити
КР 600x300 Перейти » договірна 600x300 мм 4,2 кг
договірнаЗамовити
КР 600x350 Перейти » договірна 600x350 мм 5,1 кг
договірнаЗамовити

Характеристика заслінки прямокутної ВЕНТС КР (VENTS KR)

Загальні дані

  • клапан повітряний прямокутний із ручним керуванням;
  • матеріал виконання – оцинкована сталь;
  • заслінка забезпечена важелем і стопором для фіксації положення;
  • виробник – завод VENTS;
  • гарантія 2 роки.

Призначення повітряного клапана ВЕНТС КР

Повітряна заслінка для повітроводів прямокутного перерізу VENTS КР використовується для регулювання повітря у вентиляційних каналах. Конструкція повітряної заслінки призначена для кріплення за допомогою фланцевого з'єднання горизонтальному положенні. Монтаж проводиться за допомогою скоб та оцинкованих болтів.

 

Повітряний клапан прямокутний з ручним керуванням ВЕНТС КР купити у Києві, доставка по Україні - ціна / якість

Повітряний клапан КР ВЕНТС має застосування у системах повітроводом прямокутного перерізу. Важливе призначення використання - регулювати кількість повітря, що перемішується. Характеристика та маркування: позначення маркування КР характерна певна розшифровка, що характеризує його використання та принцип роботи. Розшифровка маркування: КР – клапан ручний.

Виготовлення проводить завод ВЕНТС. У виробництві використовують лише якісні запчастини, провадиться заміна деталей, що відповідають ГОСТ. Гарантія на пристрій складає 2 роки. Посібник з експлуатації вказує на правильне налаштування, підключення, монтаж. Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Продаж на комплектуючі виробник проводить не тільки на території України, більша частина експортується - Казахстан, Туркменістан, Грузія, Молдова. Купити прямокутну заслінку з ручним керуванням ВЕНТС КР можна як на сайті компанії, так і в телефонному режимі. Тому, якщо у Вас виникла потреба купити повітряний клапан, дзвоніть нам за тел. +38 (044) 383-27-33, або оформлюйте замовлення онлайн на нашому сайті systemax.ua, або пишіть на електронну пошту info@systemax.ua. Замовлення буде прийнято та оброблено відразу ж. А якщо знадобиться консультація у підборі ручної заслінки КР – з радістю допоможемо!

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

>html_block_3
×
ВЕНТС КР повітряний клапан прямокутний з ручним керуванням (заслінка прямокутна)
Наверх