ВЕНТС РС-Т (VENTS RS-T) регулятор швидкості вентилятора

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Сила струму Напруга мережі Ціна
РС-3,0-Т Перейти » договірна 3 А 220
договірнаЗамовити
РС-5,0-Т Перейти » договірна 5 А 220
договірнаЗамовити
РС-10,0-Т Перейти » договірна 10 А 220
договірнаЗамовити

Огляд регулятора швидкості ВЕНТС РС...Т

Загальні дані

  • регулятор швидкості однофазних електродвигунів;
  • регулювання швидкості вентилятора 220 В;
  • матеріал корпусу - негорючий термопластик; 
  • ступінь захисту IP 54;
  • номінальний струм до 3,0 - 10,0 А;
  • виробник - VENTS (Україна);
  • гарантія 2 роки.

 

Застосування ВЕНТС РС...Т

Застосовується в системах вентиляції для Вмикання/Вимикання та регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, що керуються напругою. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує допустимого значення струму регулятора.

Регулятор призначений для установки в середині приміщення у вертикальному положенні, а також оснащений фільтром високочастотних перешкод, вхідний ланцюг захищений від навантаження плавким запобіжником. Головною відмінністю регулятора швидкості є його ефективність та точність управління.

 

Регулятор швидкості вентилятора VENTS RS...T купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Регулятор VENTS RS...T Київ - регулятор швидкості вентилятора, застосування якого забезпечує плавне регулювання швидкості обертання вентилятора. Купити VENTS РС...Т означає отримати пристрій, що досить швидко самоокупиться. Регулятор Vents призначений для встановлення усередині приміщення на стіні, у вертикальному положенні. Регулятор ведеться від максимального призначення мінімального значення струму. Значення мінімальної швидкості обертання визначається змінним резистором на платі управління регулятором. Для захисту від перенапруги регулятор Вентс РС...Т має змінний плавки запобіжник. Корпус регулятора виконаний із негорючого пластику. Регулятор має високу точність та ефективність управління.

Технічні характеристики регулятора швидкості: ціна, ширина і довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, клас захисту, вага і струм, креслення, де вказані розміри та габарити - характеристика та значення всіх параметрів регулятора Вентс РС...Т сайт компанії systemax.ua для швидкого ознайомлення. Не знаєте наскільки компактний та сучасний пристрій – все зрозуміло по фото. Обладнання має перевірку ГОСТ та отримує сотні позитивних відгуків. Інструкція з експлуатації регулятора швидкості розповідає про підключення та налаштування.

Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Купити регулятор швидкості вентилятора Вентс РС...Т можна оформивши на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться і за кордон – купити регулятор швидкості вентилятора на експорт – Польща, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить з повним комплектом документів - паспорт на регулятор швидкості вентилятора, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС РС-Т (VENTS RS-T) регулятор швидкості вентилятора
Наверх