Циклофен для очищення повітря

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag

Огляд пилевловлюючого агрегата Циклофен

Загальні дані:

 • Призначення - уловлювання пилу 
 • Ефективність - більше 98%
 • Допустиме надходження повітря - 24 000 ... 42 000 м³. 
 • Концентрація пилу в повітрі - 12 г/м³
 • Матеріал виготовлення - вуглецева сталь

 

В циклофені працює теплогенератор, роботу якого може забезпечувати як стандартне паливо (дизельне паливо, природний газ) так і за допомогою твердого палива та систем нагрівання за допомогою пари.

Обертання запиленої суміші в циклофені відбувається з використанням крильчатки. За допомогою мініциклона запилені частинки відділяються від повітря в спеціальному відділі циклофена. Пил поступає з потоку в циклони, а повітря надходить назад в циклофен зі сторони всмоктування де проходить рециркуляція та доочищення. Їх головна відмінність від циклона – наявність додаткового закручувального елемента.

Циклофен – альтернативний варіант заміни фільтрувальних установок на підприємствах та елеваторах. Даний агрегат допускає усунення пилу будь-якого типу – вологого та насиченого пилом повітря.

Застосування пилевловлюючого агрегата 

Конструкція Циклофен характеризується поєднанням вентилятора з високоефективним відцентровим сепаратором. Пилевловлюючий агрегат має високий ступінь очищення повітря від пилу (більше 98%), його застосування переважає на підприємствах з очищення та перероблювання зерна. Установка циклофена проста, його встановити дуже легко і водночас пристрій займає небагато місця.

Обладнання виконує головне призначення – забезпечує мінімальний вплив сушильної установки на навколишнє середовище. Теплогенератор та теплообмінник встановлюють поза шахтою сушарки для виключення можливості викиду в повітря канцерогенних речовин та продуктів згоряння.

Його виготовлення проводиться із вуглецевої сталі із товщиною 2 мм. Сама ж поверхня пилевловлюючого агрегата покривається фарбою для забезпечення довговічності використання. Циклофен працює із досить широким діапазоном допустимого повітря: 24 000 м³ до 42 000 м³. Дуже зручно для використання те, що агрегат містить в собі систему шумозаглушення.

Комплектація циклона характеризується наявністю теплоізоляції. Всередині агрегата камера повністю покриває гарячим повітрям завдяки спеціального складу (мінеральна вата). Покриття мінеральною ватою забезпечує економію палива на 10-15%. Даний показник економії залежить від значення температури  навколишнього середовища та сушіння, показника вологості.

 

Циклон Циклофен купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке циклофен? Дана конструкція характерна як пилевловлюючий агрегат, застосування якого поширене на елеваторах та підприємствах з очищення та перероблення зерна. Призначення пристрою виконується навіть при важко запиленому та вологому повітрі. Механізм виконує високу ефективність очищення повітря та виконує особливу функцію фільтра для повітря – працює як пилосос.

В телефонному режимі можна уточнити усі технічні характеристики, що вас цікавлять, усі параметри, та підібрати агрегат необхідний Вам:

 • технічна характеристика – значення на продуктивність, напруга, потужність, робочий тиск, ефективність очищення;
 • габаритні та приєднувальні розміри – а саме такі габарити, як висота, довжина, діаметр, ширина, висота;
 • отримати креслення, де зазначені усі габаритні розміри;
 • позначення, його маркування та розшифрування маркування;
 • особливості підключення, налаштування, принцип дії та схема виконання зазначені;
 • керівництво по експлуатації.

Пиловловлювальні агрегати Циклофен, завод СИСТЕМАКС вробляє з найкращою якістю – два роки гарантії. Завод завжди готовий виготовити для своїх клієнтів модель аналог, можлива заміна характеристик, вказати інші запчастини. Виробник одночасно надає тільки справжні відгуки та публікують професійні фото.

Вентиляційний пилевльовлюючий агрегат має спеціальний паспорт, інструкція з експлуатації. В таких документах міститься інформація про принцип роботи, даний опис як встановити, та в чому полягає установка, її особливості, який монтаж. Дане обладнання перевіряють на якість за положеннями ГОСТ та надають сертифікат, інструкцію з експлуатації та паспорт.

Пиловловлювальний агрегат Циклофен вентиляційний яка вартість та де придбати новий? Скільки коштує – перше питання, що виникає. Купити Циклофен Київ можна оформивши замовлення на сайті. Також за потреби та при виникненні додаткових питань подзвоніть нашим менеджерам – вони підберуть необхідну модель, або підкажуть який аналог, коли потрібна заміна циклона. Проходить експорт у такі країни, як Литва, Молдова, Білорусь, Казахстан.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
×
Циклофен для очищення повітря
Наверх