ВОЕ шахтні вентилятори

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Діаметр повітр.каналу Тиск Продуктивність Вага Ціна
ВОЕ-5 У2 Перейти » 37 791 грн 500 мм 1700 Па 3,15 м³/год 150 кг
37 791 грнЗамовити

Огляд шахтних вентиляторів ВОЕ

Загальні данні

 • вентилятори осьові низького тиску;
 • одноступінчатий зі змінним двигуном;
 • матеріал стандартного виконання - вуглецева сталь
  (алюміній, різнорідні метали, нержавіюча сталь);
 • кількість лопаток робочого колеса - 10 шт.;
 • електродвигун загальнопромисловий (вибухозахищений - на замовлення);
 • кліматичне виконання У2 - помірний клімат;
 • ступінь захисту IP54 (від попадання пилу і бризок);
 • порошкове фарбування (жовтий і синій колір);
 • гарантія - 2 роки;

Застосування шахтного вентилятора ВОЕ

Шахтні вентилятори встановлюються на поверхні шахт та в запилених приміщеннях. Вони забезпечують якісне та регулярне провітрювання. Також їх часто застосовують в сільському господарстві при вентилюванні зерноскладів та насипів хлібних злаків та зерна в зерноскладах, в роботі складських приміщень та зерносушильних апаратах.

Конструктивні особливості

Контрукція вентилятора ВОЕ - корпус, робоче колесо та електродвигун. Робоче колесо виконане зі сталі високої міцності з робочими лопатками в кількості 10 шт. Принцип дії - подача механічної енергії потоку газопаровоздушних суміші шляхом аеродинамічного впливу на нього лопатками колеса для додання потоку поступального руху.

Вентилятори ВОЕ монтуються в горизонтальному положенні з максимальним выдхиленням від осі обладнання  ± 30 °.

 

Технічні характеристики вентилятора ВОЕ

Шахтний вентилятор Діаметр повітропроводу Напруга
мережі
Частота
струму
Частота обертання Споживана
потужність
Продуктивність Тиск Максимальний ККД Рівень шуму Температура повітря Клас захисту Маса
мм В Гц об/хв кВт м³/с Па max (%) дБ(А) °С   кг
ВОЕ-5 500 380 50 3000 7,5 3,15 1700 63 109 -40...+40 IP 54 150
 

Як купити шахтний вентилятор ВОЕ в Києві або з доставкою в Україні - ціна / якість

Група шахтних вентиляторів типу ВОЕ – що це таке, яка його головна характеристика та де замовити? Вентилятори ВОЕ У2 – пристрій, призначення у якого, це безперервна подача повітря. Застосування даного виду обладнання досить широке – на шахтах, в процесі переробки зерна та просто в запилених приміщеннях. Важливо знати маркування ВОЕ та розуміти розшифрування позначення У2 – застосовують в помірному кліматі.

Головні технічні характеристики та параметри, що має обладнання: продуктивність та потужність, тиск та мін і мах температура, його вага, витрати, частота обертання встроєного двигуна. Розміри вказані на креслення схеми виконання. Дані всі габарити та їх значення в мм – ширина, висота, довжина. Представлені справжні фото. Компанія чесна перед клієнтами – не надає підроблені відгуки.

Завод виконує також й індивідуальні замовлення – виготовлення моделі аналоги, заміна параметрів, додати запчастини, змінити зміст. При виготовленні обладнання – вентилятор модель ВОЕ, застосовується порошкова покраска – жовтий, синій кольори.

Де купити шахтний вентилятор ВОЕ Київ? Потрібна приємна вартість та найкраща ціна? Фірма ПК «Системакс» надає вентилятор, у якого оптимальна ціна та довговічність роботи – гарантія два роки, оскільки здійснюється продаж без посередників. Оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам, вони проконсультують та допоможуть з вибором. Додатково продається вентилятор ВОЕ і на експорт – Литва, Молдова, Латвія, Грузія.

Налаштування та підключення до мережі, принцип дії, його монтаж та установка – все це важливо при роботі з обладнанням. Огляд та опис даної інформації зазначений у паспорт, інструкція з експлуатації. Кожне обладнання Україна проходить випробування та перевіряється на відповідність ГОСТ.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_3
×
ВОЕ шахтні вентилятори
Наверх