Заслінки повітряні вентиляційні

ПК СИСТЕМАКС (Україна)
Кругла заслінка АЗД 122 (АЗД 134) з електроприводом «Belimo»
Ø200 ... Ø1000 мм
Кругла заслінка 133 (136) з ручним приводом
Ø200 ... Ø1000 мм
Прямокутна заслінка АЗД 192 з ручним приводом
250х250 ... 1000х1000 мм
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Ручні та автоматичні заслонки для повітропроводів

Купити заслонки з електроприводом необхідно, щоб автоматизувати керування повітрообміном у системі вентиляції та створити оптимальний мікроклімат у приміщеннях. За допомогою електричного приводу можна керувати заслонкою з пульта управління оператором, регулюючи обсяг і щільність повітряного потоку. Пристрій може використовуватися на повітроводах комерційних і промислових підприємств, на складах, а також у житлових приміщеннях.

Загальні відомості

Повітряна заслінка з електроприводом необхідна для регулювання потоку повітря та вибухобезпечних газів. Обладнання встановлюють в системах кондиціонування та вентиляції, при нагріванні повітря, а також у деяких інших видах інженерних систем.

Заслонка повітропроводу складається з корпусу з двома фланцями, за допомогою яких виріб кріпиться до повітроводу. На корпусі закріплені поворотні лопатки, які приводяться в рух електроприводним механізмом. Дроссельні клапани випускаються в кількох модифікаціях, які відрізняються рядом характеристик:

 • кількість лопаток: від 1 до 3;
 • матеріал: сплави чорних металів, оцинкована або нержавіюча сталь;
 • форма: кругла або прямокутна;
 • швидкість переміщення потоку: від 7 до 20 м/с;
 • тиск у повітропроводі: до 1500 Па.
   

Усі вироби призначені для роботи з повітряно-газовими неагресивними та негорючими сумішами, що мають температуру до +80°C. Максимальна концентрація вмісту твердих частинок у регульованому потоці повітря не повинна перевищувати 100 мг/м3.

Для управління повітряним потоком використовуються не тільки автоматичні заслонки, а й заслони з ручним приводом. Останні коштують дешевше, але керувати ними можна тільки вручну. Це робить неможливим їх використання на вентиляційних шахтах з великою кількістю гілок.

Де придбати за доступною ціною автоматичні заслонки

Якщо потрібно вигідно придбати заслонки з електроприводом або ручним управлінням в Україні, в інтернет-магазині СИСТЕМАКС ви знайдете найкращі умови. Мы забезпечуємо:

 • Низькі ціни та високу якість. Ми самі виробляємо автоматичні та ручні заслонки і даємо на всі вироби гарантію 2 роки.
 • Професійне обслуговування.
 • Наявність потрібного товару. Ми регулярно перевіряємо кількість заслінок на складі, тому ви в будь-який момент можете замовити і відразу отримати потрібну вам партію обладнання.
   

СИСТЕМАКС пропонує своїм клієнтам швидку доставку по Україні та за кордон. У Києві товари розвозить наш транспорт, по країні замовлення доставляються транспортними компаніями, а іноземним покупцям ми допомагаємо з оформленням документів для митниці.

Наверх