Димососи

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Димосос центробіжний, 200°С (400°С), 20 лопаток загнутих вперед, трифазний 380 В
3 500 ... 7 200 м³/час
350 ... 1 000 Па
Димосос центробіжний, 200°С (750°С), 32 лопатки загнуті вперед, трифазний 380 В  
2 200 ... 120 000 м³/год
370 ... 5 400 Па
Димосос центробіжний, 200°С (750°С), 16 лопаток загнутих назад, трифазний 380 В
1 350 ... 350 000 м³/год
335 ... 8 800 Па
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Каталог тягодуттєвих машин.
Ввиробництво димососів і напірних дуттєвих вентиляторів (завод СИСТЕМАКС)

Загальні відомості про тягодуттєві вентилятори

Промисловий димосос (тягодуттьова машина) призначений(на) для видалення газо-пароповітряної суміші і продуктів згорання топки котла (дим, димові гази), а також для подачі повітря на котлоагрегати різного типу і потужності. Областю застосування являється теплоенергетика у зв'язку з безпосередньою завязкою з котлом. Конструктивно димососи серії Д, ДН, ВДН суттєво не відрізняються від центробіжних вентиляторів, але мають певні відмінності, що дозволяють працювати у підвищених температурних режимах. Стандартний димосос розрахований на температуру 200...250°С (Ст.3, 09г2с). Дымосос із високолегованих нержавіючих сталей (AISI 430, AISI 304) може витримати температуру у межах 600...750°С.

Розрізняють такі типи тягодуттєвих машин (димососних витяжок):

Серія Д – димосос із загнутими вперед лопатками, конструктивно схожий на центробіжний вентилятор середнього тиску, але з видозміненим профілем лопаток робочого колеса та зі збільшеною товщиною металу стінок корпуса і самих лопаток. Найбільш популярний димосос цієї серії – Д 3,5М (модернізорований).

Серія ДН – особливістю конструкції являється складний профіль лопаток на робочому колесі. Робоче колесо має 16 назад загнутих лопаток, надійно приваренних до корінного диска (розміщеного біля задньої стінки кожуха) і до покриваючого диска робочого колеса з боку вхідного патрубка. Така конструкція дозволяє виготовляти тягодуттьову машину з підвищеними показними як по продуктивності (м³/год), так і по повному тиску (Па). Найменьший номер димососа цієї серии – ДН-6,3 (діаметр робочого колеса 630 мм), а найбільший – ДН-32 (діаметр робочего колеса 3200 мм). Існують також серії двопоточних димососів, наприклад, ДН24х2 – така конструкція дозволяє працювати відразу на два котла однією тягодуттєвою машиною. Широкий перелік номерів даної моделі димососа задовольняє потребам як малої, так і крупної енергетики (крупне машинобудування, металургія, гірничо-збагачувальні підприємства, шахтні комбінати і т.д.).

Серія ВДН – сконструйована подібно до димососа серії ДН. ВДН конструктивно не відрізняється від серії ДН. Основною особливістю являєтся зменшена товщина сталі, що використовується як на робочому колесі, так і на стінках кожуха промислового агрегата. А головна відмінність – розміщення в схемі працюючої пари котел-димосос. ВДН ставиться перед котлоагрегатом і служить подібно до насоса, що закачує чисте повітря у топку котла. Серия ДН же працює після котла і подібно насосу витягує уже відпрацьовані гази і направляє у димову трубу.

Конструктивні схеми виконання димососів

Починаючи з номера Д-3,5 і ДН-6,3 (ВДН-6,3) усі тягодутьові машини можна виготовити по конструктивній схемі №1 і №3. Схема виконання №3 більш пріоритетна, оскільки забезпечує більш тривалий термін служби агрегата. Її особливість полягає у наявності проміжного вала між задньою стінкою кожуха димососа і безпосереньо переднім щитом електродвигуна. Вал встановлюється на двох підшипникових вузлах з консистентною змазкою. Сучасні технології дозволяють забезпечити гарантійний термін служби таких підшипників у діапазоні 12-18 років (підприємством СИСТЕМАКС використовуються тільки надійні підшипники серії SNR або SKF). Існує також морально і конструктивно застаріла схема з використанням картерної масляної ванни. Такий спосіб у ціні не поступається новому, але значно зменшує термін служби димососа і збільшує експлуатаційні затрати на обслуговування і нормальну роботу пари котлоагрегат і тягодуттьова машина.

Конструктивна схема виконання №1 тягодуттьової машини
Исполнение 1
 

Конструктивна схема виконання №3 тягодуттьової машини
Исполнение 3
 

Серійне та індивідуальне виготовлення димосів. Ціна, терміни, гарантія від СИСТЕМАКС

На вентиляторному заводі промислової компанії Системакс усі вентиляційні, тягодуттьові і аспіраційні установки виготовляються згідно стандартів ДСТУ (ГОСТ) і відповідають усім необхідним конструктивним і технічним вимогам. Окрім як купити димосос у стандартному виконанны, на заводі можна виготовити димосос по кресленню або зразку клієнта. Ціни на серійні моделі тягодуттьових машин представлені на цьому сайті. Ціни на унікальні нестандартні агрегати розраховуються у кожному випадку окремо. Терміни виконання замовлення залежать від його складності і складають від 5 до 20 днів. На всю продукцію поширюється гарантія 2 роки.

Звертайтесь до нас, якщо цінуєте якість і конструктивну плідну співпрацю.

Наверх